Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Voltaire Boating


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


ELEGANCE. šAMPANIETIS. SAULRIETS.

Vieglas vasaras brīzes, neaizmirstami skati, saule un viļņu šalkas...

Izdzīvojiet savas sapņu kāzas uz ūdens, piešķirot svinībām eleganci ar vieglu neprāta garšu. Izbrauciens ar motorjahtu VOLTAIRE Daugavas plūdumā pavērs skatus uz Rīgas torņiem un gleznaini urbānajām ainavām. Brauciens ar jahtu radīs gandarījumu un neaizmirstamu pārdzīvojumu gan īsākos, gan garākos pārbraucienos.

Jahtas komfortablais dizains ir kā radīts Jūsu ērtībai. Par Jūsu labsajūtu un drošību brauciena laikā parūpēsies pieredzējušais kapteinis Romāns. Izbrauciens ar VOLTAIRE radīs ne tikai neaizmirstamas kāzu atmiņas, bet arī nodrošinās atpūtas mirkli pie šampanieša glāzes.

VOLTAIRE motorjahta pieejama arī elegantām fotosesijām uz ūdens vai krastā.

Motorjahta Voltaire ir 2022.gada zviedru ražojuma Nimbus 305C. Kapteinim ir starptautiskas jūras kuģošanas tiesības (ICC), kā arī pieredze diplomātijā un biznesā, angļu, franču, krievu un latviešu valodas prasmes.


Cena

Motorjahta nomājama no 3 stundām (EUR 250 + PVN / h). Braucieniem, kas ilgāki par par 5 stundām tarifs pēc iepriekšējas veinošanās. Summā ietilpst visas ar kuģošanu saistītās izmaksas, bezalkoholiskie dzērieni (kafija, tēja, ūdens uc), kā arī vieglas uzkodas. Uz jahtas ir divi ledusskapji, lai Jūsu šampanietis vienmēr būtu vajadzīgajā temperatūrā!

Aimez qui vous aime! /Voltaire/


Lasi vairāk

100 kāzu veidi