Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar SkaiFein | candles & more


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Par SkaiFein

SkaiFein zīmos ir radīts tepat Latvijā, skaistajā Ikšķilē, kur ar mīlestību un īpašu rūpību top gan mājas aromāti, gan dabīgas sveces skaistos kristālveida traukos - dekorētas ar ziediem vai deco pērlēm & aromatizētas ar kvalitatīvām, tikai Eiropā ražotām smaržeļļām. Par katru detaļu ir padomāts, lai sniegtu tev tieši to, kas īpašās svētku reizēs ir vajadzīgs. Izmēģini un pārliecinies!

Sveču īpašā maģija

Sveces ir viena no tām svētku sastāvdaļām, bez kurām nav iedomājami skaisti svētki, it īpaši - kāzas. Jo tieši sveces spēj uzburt to romantisko sajūtu un silto noskaņu, ko nevar radīt neviena cita svētku dekorācija. 

Ja tev ir svarīgi, ka tavu svētku īpašās sveces ir patiesi īpašas un radītas no dabīga materiāla (nevis naftas blakusprodukta - parafīna!), tad ielūkojies dziļāk SkaiFein piedāvājumā

Te ir vieta, kur lieliski produkti satiek īstos cilvēkus! 

SkaiFein sveču noma

Domājot par kāzu vajadzībām - svinību vietas vai galda klājuma dekorēšanai ir radīta ērta iespēja ne tikai pirkt, bet arī iznomāt burvīgas un neatkārtojamas sveces savai īpašajai dienai un pēc tam bez liekiem kreņķiem - visu, kas palicis pāri, atgriezt atpakaļ! Lai ne par ko vairs nav jārūpējas un lai nekas lieks nav jāuzglabā tai dienai, ko sauc par varbūt noderēs vai arī nez kur to visu tagad likt.

Kā arī, tas ir izdevīgs risinājums kāzinieku maciņam, jo nav jāpērk viss sveču daudzums par pilnu summu priekš 1 vai 2 svētku dienām. Nomas sveces ir lielisks risinājums, jo to degšanas ilgums - 20-30h, ir pielāgots tieši atsevišķu svētku vajadzībām. 

Nomas ilgums paredzēts uz laiku līdz piecām kalendārajām dienām, t.i., ja SkaiFein skaistuma lietas saņēmi ceturtdien, tad atdošanas diena būs pirmdiena!  

Telpu aromātu noma

Tieši tāpat vari iznomāt aromātus savai īpašajai dienai, lai svinību telpa un arī palīgtelpas piepildītos ar brīnišķīgu, tevis izvēlētu, īpašu svētku aromātu. Lielisks tandēms, kas skaisti papildinās tavus svētkus - sveces un telpu aromāti vienotā buķetē!

Laternas un sveču paliktņi

Nomai pieejamas arī laternas ar mazo svecīti un sveču paliktņi ar deco pērļu apdari, kas lieliski papildinās telpu ar romantisma un elegances pieskārienu! 

Kā pasūtīt sveces un pārējās skaistuma lietiņas? 

Ja vēlies pasūtīt (nomāt vai nopirkt) sveces, telpu aromātu vai citas skaistuma lietiņas kāzām vai citiem skaistiem svētkiem - svinību vietas dekorēšanai vai galda klājumam, tad droši apmeklē SkaiFein mājas lapu, kur atradīsi visu info:  skaifein.com

Kā arī vienmēr vari droši zvanīt: +371 22332152 un par visu vienosimies.

Arī meistarklases - vecmeitu ballītes!

Ja vēlies skaisti un vērtīgi nosvinēt vecmeitu ballīti kompānijā līdz 6 dāmām, tad šis piedāvājums ir tev. Tik vien kā nepieciešams atbraukt uz skaisto Ikšķili un ļaut elegancei satikties ar svētku sajūtu! Šī ir vieta, kur paralēli sveču liešanai, malkojot vēsu prosecco un baudot nelielas uzkodas, var draiskoties un iemūžināt feinākos mirkļus skaistās bildēs, jo pieejams statīvs un tālvadības pults savienojumam ar telefonu. 

Skaisti un saturīgi pavadīsiet ~4h, kurās katra no jums baudpilni radīsiet 3 visbrīnišķīgākās sveces uz Zemes. Vairāk info tieši šeit: skaifein.com

Ar mīlestību, 

Līga, SkaiFein zīmola radītāja


Lasi vairāk:

Vecmeitu ballītes idejas aizraujošai atpūtai kopā