Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vecmeitu ballītes idejas aizraujošai atpūtai kopā

Vecmeitu ballītes idejas aizraujošai atpūtai kopā

Foto: KATELYN BRADLEY PHOTOGRAPHY 

Jaunākās vecmeitu ballīšu tendences atspoguļo fokusu uz relaksējošām, radošām un pat garīgām pieredzēm, kas satuvina līgavu un viņas draudzenes.

Svinību vietas vecmeitu ballītei

Strauji popularitāti gūst dažādas svinību telpas un studijas, kur iespējams privātā gaisotnē, bet ar visām ērtībām noorganizēt vecmeitu ballīti. Šīs svētku studijas ne tikai nodrošina svinīgu un atbilstošu vidi, bet arī to pārstāves spēs ieteikt labākās idejas vecmeitu ballītei, kā arī padalīsies ar praktiskiem padomiem.

Urban Gallery piedāvā ne tikai izīrēt dvēseliskas telpas, bet arī sarīkot īpašu Vecmeitu ballītes rituālu. Kā stāsta Urban Gallery pārstāve, tas ir rituāls vārda tiešākajā nozīmē. Rituāls tiek rīkots līgavai un viņas lieliskajām dāmām vecmeitu ballītē ar sievišķīgām un spēcinošām aktivitātēm, lai ievadītu līgavu jaunajā sievas statusā. Šajā rituālā ar draudzeņu atbalstu tiek iedzīvināta līgavas enerģija jaunajam dzīves posmam. Tas ir dziļš un ļoti aizkustinošs mirklis visām vecmeitu ballītes dalībniecēm, pēc tā gaisā valda milzīgs saviļņojums.

Vecmeitu ballītes: URBAN GALLERY

Tā ir pieredze, kas līgavu un viņas tuvākās meitenes noteikti satuvina vēl vairāk. Šajā aktivitāšu kopumā ir iekļauts līgavas jaunā statusa iestartēšanas rituāls, līgavas ziedu mandalas izveide, kakao ceremonija ar meditāciju, jaunā dzīves posma & sievas statusa nodoma ielikšana, kā arī aktivitāte ar taro, oracle un metaforiski asociatīvajām kārtīm.

Papildus iespējams organizēt arī skaņu meditāciju ar dziedošajiem traukiem vai jogu. Šāds vecmeitu ballītes scenārijs būs lieliski piemērots ēteriski un garīgi noskaņotām līgavām un tas lieliski iekļaujas šībrīža vecmeitu ballīšu tendencēs – pārejā uz vairāk garīgi un relaksējoši, nevis izklaidējoši virzītām vecmeitu ballītēm.

Atraktīvas un aktīvas vecmeitu ballītes aktivitātes piedāvā radošā studija Atmosfēra. Pieejamo meistarklašu klāstā ietilpst auduma iepirkumu maisiņu un krūzīšu apgleznošanu, krūzes dekorēšana ar polimērmālu un trauku veidošana no akrila sveķiem. Piedāvājumā ir arī saldumu meistarklases – Cake to Go un vafeles 18+. Radošā studija Atmosfēra ir ideāli piemērota vieta vecmeitu ballītei, jo meitenes var ne tikai lieliski pavadīt laiku savā kompānijā, veicot kādu interesantu meistarklasi, bet arī tiek nodrošināts viss, kas varētu būt nepieciešams, piemēram, trauki un virtuves piederumi, glāzes un ir pat foto stūrītis.

Vecmeitu ballītes: RADOŠĀ STUDIJA ATMOSFĒRA

Savukārt studija Felline piedāvā harmonisku vidi, kur aizmirst ikdienu un neparasti nosvinēt vecmeitu ballīti. Studija Felline piedāvā jaunumu Latvijā – kucēnu jogu, kas sniegs neizmērāmu pozitīvo emociju lādiņu. Mākslinieciskas dvēseles novērtēs Art & Wine aktivitāti, kuras laikā varēs radoši izpausties jaunās mākslinieces vadībā, kā arī baudīt vīnu, kas atraisīs ideju lidojumu. Un, protams, ar studijas Felline izveidotāju aizrautību un pieredzi pasākumu organizēšanā iespējams īstenot arī citas aktivitātes, ko vēlaties pieredzēt vecmeitu ballītē.

Vecmeitu ballītes: STUDIJA FELLINE

Skaista vieta vecmeitu ballītēm ir Svētku Kupols, kas katru sezonu maina dekorācijas un noskaņas. Te padomāts par katru detaļu, lai vecmeitu ballītes viešņas justos īpaši. Kupolā meitenes bieži izvēlas svinēt vecmeitu ballītes tieši tādēļ, ka to var noīrēt ar esošajiem dekoriem un nav jāsatraucas par svētku sajūtas radīšanu. Svētku Kupola komanda nodrošina skaistu galda klājumu un lielisku foto zonu.

Vecmeitu ballītēs parasti izvēlas rīkot dažādas meistarklases, piemēram, meikapa, gleznošanas, mandalu un ziedu dekoru veidošanas meistarklases un citas radošas aktivitātes. Tāpat nereti tiek pieaicināti mūziķi, kuri velta skanīgas balādes topošajai sievai. Svētku Kupols atrodas maģiskā vietā aiz Kārklu muižas pie viena no muižas dižozoliem, kur putnu dziesmas un varžu koris apburs ikvienu kupola viešņu. Turklāt kupols aprīkots ar klimata kontroli, lai arī siltajā laikā tajā justos komfortabli.

Vecmeitu ballītes: SVĒTKU KUPOLS

Ja vēlaties vecmeitu ballītē uzburt īpašu pasākumu, tam lieliski piemērota būs Speis Studija Jelgavā. Tā ir plaša, gaiša studija minimālisma stilā. Tā ir gaisīga un romantiska, gaismas pielieta telpa ēteriskai vecmeitu ballītei. Telpu iespējams transformēt atbilstoši jūs vajadzībām, ir pieejams garš galds, kā arī trauki.

Vecmeitu ballītes: SPEIS STUDIJA

Ieteikumi pārdomātai vecmeitu ballītei

Atpūtniekiem pazīstami ar saviem unikālajiem un skaistajiem piknikiem, kas ir kā radīti vecmeitu ballītēm. Atpūtniekiem ir liela pieredze pikniku rīkošanā visdažādākajās vidē – no piknika apsildāmā namiņā meža vidū ziemā līdz peldošam piknikam uz plosta Juglas upē vasarā. Atpūtniekiem radītāja Santa iesaka rīkojot vecmeitu ballīti padomāt par oriģinālu tematiku, noformējumu un krāsu paleti, jo vecmeitu ballītei nav obligāti jābūt rozā. Viņa pieredzējusi ballītes, kas bijušas kovboju un vintāžas stilā un pat 90to gadu tematikā.

Vecmeitu ballītes: ATPŪTNIEKIEM

Izvēloties interesantu tematiku, ir iespējams pieskaņot atbilstošas aktivitātes un tas ballītei piešķir saturu un pārdomātu kopskatu. Piemēram, ja ballīte ieturēta kovboju stilā, kā aktivitāti var ieplānot izjādi ar zirgiem. Santai atmiņā spilgti palikusi kāda vecpuišu ballīte turku stilā – puiši sarīkoja pikniku, kur uzstājās vēderdejotājas. Arī tā ir laba ideja – pieskaņot ballīti kādai valstij. Piemēram, pikniku uz plosta lieliski var pieskaņot Grieķijas un Itālijas tematikai. Ja nesanāk vecmeitu ballītē aizbraukt ceļojumā, tad ceļojumu var radīt arī piknikā.

Runājot par aktivitātēm, Santa no Atpūtniekiem iesaka padomāt par to, lai būtu interesanti, baudāmi un saistoši līgavai. Nevajag likt līgavai darīt kaut ko ekstrēmu un pārgalvīgu, bet drīzāk pasūtīt kādu priekšnesumu un šovu. Piemēram, var pieaicināt bārmeni, kas var gan dāmām taisīt kokteiļus, gan sarīkot aktivitāti – kokteiļu pagatavošanas meistarklasi. Ieteicams parūpēties par to, lai līgava vecmeitu ballītē saņem izklaidējošu, jauku, mierīgu atpūtu, nevis likt līgavai darīt kaut ko traku tikai tāpēc, ka vecmeitu ballītē tā pieņemts.

Arī rīkojot meistarklases, ieteicams izvēlēties kādu skaistu un radošu nodarbi, piemēram, kroņu pīšanu, rotu veidošanu. Visbiežāk gan līgava, gan viņas draudzenes vecmeitu ballītē ierodas skaisti saposušās, padomājušas par saviem tērpiem, tādēļ labāk rīkot tādas aktivitātes, kur nebūs jāsasmērējas un fiziski ļoti aktīvi kaut kas jādara, lai nesasvīstu un nesabojātu meikapu. Šo dienu lielākoties meitenēm gribas pavadīt skaisti un relaksēti.

Vecmeitu ballītes piknikā lieliski iederēsies mīļi un sirsnīgi uzdevumi, piemēram, vēstulīšu rakstīšana līgavai, kur līgavai tās jālasa un jāuzmin, kura no draudzenēm to uzrakstīja. Šīs vēstulītes būs arī lieliska piemiņa no vecmeitu ballītes. Var arī rakstīt mīļas ziņas līgavainim. Atpūtniekiem izveidotāja Santa dalās ar vēl kādu oriģinālu ideju vecmeitu ballītei – meitenes var iznomāt polaroīdu kameru, dienas laikā fotografēt un uzreiz veidot atmiņu kladīti, kur ievietot bildes kopā ar novēlējumiem. Tāpat var sarīkot ne tikai ierasto fotografēšanos fotostudijā, bet noorganizēt fotogrāfu, kurš būs klāt kādos dienas brīžos un notvers reālos notikumus, jo, kā saka Santa, galvenais vecmeitu ballītē ir skaistu atmiņu radīšana.

Atpūtniekiem dalās arī ar trim būtiskiem praktiskiem ieteikumiem, kurus ir vērts ņemt vērā, lai ballīte noritētu gludi un visām tās viešņām būtu patīkama.

 • Pirmkārt, nevajag izplānot pārāk daudz aktivitāšu. Meitenēm, kas rīko vecmeitu ballīti, nereti ir daudz entuziasma un ideju, bet ne tās visas ir iespējams realizēt vienas dienas laikā. Labāk mazāk, bet kvalitatīvāku aktivitāšu, nevis nedaudz no visa kā – rezultātā diena ir saraustīta, ir daudz skriešanas, kavēšanas un stresa. Galu galā, vislabākās vecmeitu ballītes ir tās, kurās ir pietiekami daudz brīva laika, kurā mierīgi atpūsties un pabaudīt dienu.
 • Otrkārt, nevajag ballīti sākt 10:00. Balīti var sākt arī pēcpusdienā, lai nebūtu tā, ka dienas vidū jau ir beigusies enerģija un vakarā iestājies pilnīgs pārgurums.
 • Treškārt, ieteicams par visiem pakalpojumiem norēķināties jau iepriekš, lai nerastos neērtas situācijas, kur līgavai ir jānovērš uzmanība, lai delikāti samaksātu. Tāpat arī meitenēm savā starpā vēlams norēķināties iepriekš, lai ballītes laikā līgavai aiz muguras nesāktu dalīt naudu.

Mūsdienās, kad pievēršam uzmanību, kam veltām savu laiku un novērtējam kvalitatīvus pasākumus, nav neierasti piesaistīt vecmeitu ballītes organizatoru. Kā stāsta Eva Simo no Eventteva, organizatora loma vecmeitu ballītēs ir ļoti nozīmīga, jo cilvēkiem laika un zināšanu trūkuma dēļ var rasties milzīgs stress, mēģinot noorganizēt pasākumu. Meitenes, kas plāno savām draudzenēm vecmeitu ballītes, kādā brīdī saprot, ka organizēšana ir laikietilpīgs un mērķtiecīgs process, kur ļoti būtiska ir pieredze un uzmanība pret detaļām.

Vecmeitu ballītes: EVENTTEVA

Piemēram, ja draudzene vēlas noorganizēt vecmeitu ballīti un viņai organizēšanā ir iemaņas, tad rezultāts būs labs. Bet, ja draudzenei tādu prasmju nav, tad ir iestājas panika, neziņa un stress. Tāpēc Eva Simo kā organizatore var palīdzēt un mazināt šo spriedzi, piedāvājot idejas ballītei un ļaujot izbaudīt pasākumu ne tikai līgavai, bet arī viņas draudzenēm.

Katra ballīte ir individuāla, tāpēc tiek piedāvāta personalizēta pieeju katrai draudzeņu grupiņai. Evas Simo organizēto pasākumu vērtība ir kopā pavadīts laiks. Laiks mūsdienās ir ļoti trausls jēdziens, kā kristāla bumba. Tāpēc viņa ieteiktu to pavadīt kvalitatīvi un, ja iespējams, izvērst ballīti par nedēļas nogali, radot neizmirstamas atmiņas, vienlaicīgi atpūšoties no ikdienas.

Ideja vecmeitu ballītes izbraucienam

Eva Simo no Eventteva dalās ar ideju vecmeitu ballītei – ceļojums uz Kuldīgu ar dārgumu meklēšanas piedzīvojumu. Vispirms ar Rumbabuss apceļot Kuldīgas pilsētu, iegūstot informāciju ar humoru. Pēc tam var Riežupes alās pārbaudīt līgavas bailes un drosmi, kā arī nedaudz pazīlēt. Cafe Riverside izbaudīt personalizētu kokteiļus meistarklasi harizmātiska bārmeņa vadībā, bet vakariņu iespējas pieskaņot atbilstoši līgavas gaumei. Un, ja ir vēlme pasportot un izbaudīt ūdens vēsmas, tad SUP uz Ventas būs perfekta aktivitāte.

Jaunākā tendence – apzinātas, garīgas, ēteriskas vecmeitu ballītes

Kā jau ieskicējās svētku studiju aktuālajā piedāvājumā un vecmeitu ballīšu organizatoru ieteikumos, šobrīd atzinību gūst oriģinālas, radošas un relaksējošas vecmeitu ballītes, kurās galvenais fokuss ir jaunas un piepildošas pieredzes. Mierīgas ballītes ir lieliska iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku kopā, gūt iedvesmu un pēc ballītes justies iedvesmotām, nevis nogurušām un izsmeltām.

Garīgas vecmeitu ballītes aktivitātes ir Under Bowl skaņu terapija ar Tibetas skanošajām bļodām, gongu meditācija un kakao ceremonija. Skaņas nomierina, palīdz sakārtot domas un sniedz enerģiju. Iespējams sarīkot arī Sieviešu apli, kura laikā tiek veiktas meditācijas, elpošanas prakses un tiek pildīti dažādi pašizaugsmes uzdevumi. Tas ir jēgpilns un īpašs notikums, ko piedzīvot vecmeitu ballītē pirms pāriešanas jaunā dzīves posmā.

Vecmeitu ballītes: UNDER BOWL

Tikai tādēļ, ka vecmeitu ballīte ir mierīga, nenozīmē, ka tā ir garlaicīga. Pastāv daudz dažādu iespēju un ideju, ko realizēt relaksējošā vecmeitu ballītē. Nedēļas nogale mājīgā namiņā mežā, luksusa spa piedzīvojums, bet vasarā – atpūta pie jūras. Mierpilnas vecmeitu ballītes ir par prieka rašanu vienkāršās un patiesās pieredzēs.

Trakulīgas ballītes pilsētas naktsklubos lēnām paliek pagātnē un to vietā nāk vecmeitu ballītes dabā. Pastaigas un pikniki ainaviskā vidē, sportiskas aktivitātes dabā vai romantisks vakars pie ugunskura – arī vecmeitu ballītei ir iespējams pielāgot daudzveidīgus scenārijus, kas patiks dažādām līgavām. Ja nav iespējams veltīt laiku, lai izbrauktu no pilsētas, var sarīkot pikniku parkā vai doties izzinošā pastaigā pa botānisko dārzu. Arī tām, kuras mīl komfortu, nav liegts doties ārpus pilsētas – vecmeitu ballīti dabas ielokā ar šiku var sarīkot kādā glempingā.

Vecmeitu ballīte ir iespēja līgavai sarīkot notikumu, kurā viņa var aizmirst par ikdienu un nodoties sev. Dažkārt vislabākā atpūta ir parūpēšanās par savu ķermeni un prātu. Nekas tā nenomierina un nesazemē kā joga, tādēļ jogas nodarbība vai pat retrīts ir lieliska un aktuāla ideja vecmeitu ballītei.

Ja vēl to papildina veselīgas maltītes un atrašanās dabā, piemēram, pie jūras, un vakaru noslēdz meditatīva saulrieta vērošana – nav iespējams līgavai sniegt vēl jēgpilnāku un piepildošāku pieredzi pirms viņas lielās dienas. Šāds piedzīvojums arī mazinās kāzu plānošanas stresu un likt atgriezties pie sevis un patiesi būtiskā. Vecmeitu ballīte un veselīgs, apzināts dzīvesveids nebūt nav tik nesavienojamas lietas.

Pastāv iespēja īstenot šādu vecmeitu ballīti, jo šāds pasākums 29. jūnijā norisināsies Pazust Priedēs. Vakars sāksies ar jogu Pazust Priedēs teritorijā un turpināsies ar gongu meditāciju jūras krastā. Tiks baudīta priežu pumpuru tēja un būs iespēja piedalīties saunas seansā, kur varēs iepazīt ēterisko eļļu pasauli un vērot zvaigznes karstā kublā. Ir jābūt pie dabas, lai spētu atjaunot enerģiju un līdzsvaru, un šī ir lieliska iespēja to darīt.

Vecmeitu ballītes: PAZUST PRIEDĒS

Relaksējošu pieredzi vecmeitu ballītē var gūt Piena muižā Berghof. Kopā ar draudzenēm izbaudiet Piena SPA sniegtās iespējas – piena vannu peldes un ķermeņa kopšanas rituālus, kas atjaunos enerģiju un sniegs iekšēju harmoniju. Piena SPA speciālisti veic gan masāžas, gan ārstnieciskās procedūras, gan sastādīs individuālus skaistumkopšanas rituālus, ņemot vērā jūsu vēlmes.

Vecmeitu ballītes: PIENA MUIŽA BERGHOF

Radošas vecmeitu ballītes idejas

Mūsdienās netrūkst dažādu ēterisku un garīgu aktivitāšu, ko iekļaut vecmeitu ballītē. Šis pasākums ir lieliska iespēja gan līgavai, gan viņas draudzenēm pieredzēt ko jaunu. No skaņu peldēm, kurās klausāties meditatīvās skanošo trauku un gongu skaņās, līdz kristālu meistarklasēm, kurās iepazīstat dažādu kristālu nozīmi un to dziedinošās īpašības.

Vai palutiniet savas maņas un piedalieties aromterapijas vai smaržu meistarklasē, kurā iepazīstat dažādas ēteriskās eļļas un to īpašības. Tāpat ir pieejamas arī dažādas ķermeņa kopšanas produktu meistarklases, kurās no dabīgām izejvielām veidojat skrubjus, maskas un citu kopjošo kosmētiku. Radošai draudzeņu kompānijai būs piemērots vasaras plenērs dabas ielokā.

Arī muzicēšana kopā ir lielisks veids, kā jautri nosvinēt vecmeitu ballīti. Nila Īles mūzikas studija piedāvā prieka piepildītu, izklaidējošu programmu, kuras laikā kopā sanākušās dāmas gūst iemaņas ritmu pasaulē, iepazīst un izmēģina dažādu tautu mūzikas instrumentus, kopā veido ritmiskas un meditatīvas muzikālās kompozīcijas. Šī muzikālā saruna caur instrumentu ir labs veids, kā atraisīt katru ballītes dalībnieci kopības sajūtai. Tā var būt kā vienīgā un galvenā izklaide vai daļa no vecmeitu ballītes programmas, pie Nila Īles mūzikas studijā vai izbraukumā uz vēlamo vietu.Vecmeitu ballītes: NILA ĪLES MŪZIKAS STUDIJA

Ja vēlaties relaksēties un atpūsties, spa apmeklējums ir izvēle, ar kuru nav iespējams kļūdīties. Oasis Spa piedāvā īpašu meiteņu atpūtas ballītes programmu, kurā ietilpst spa zonas noma, atpūtas baseins ar zemūdens masāžu, džakuzi, somu sauna un turku tvaika pirts, kā arī pudele dzirkstošā vīna un ceļojuma izmēra kosmētikas komplekts. Lai īpaši palutinātu gan līgavu, gan vecmeitu ballītes viešņas, papildus iespējams ieplānot sejas vai ķermeņa procedūras, hennas tetovējumu veidošanu, aromātisko rituālu saunā, kā arī pasūtīt uzkodas, ko baudīt spa atpūtas laikā.

Vecmeitu ballītes: OASIS SPA

Ja gribas ko īpašāku, kā arī izmēģināt un iemācīties ko jaunu, kas var noderēt arī ikdienā, ir iespējams sarīkot sejas jogas meistarklasi ar FaceFitYoga. Šie sejas muskuļu vingrinājumi, akupunktūras, pašmasāžas un sejas kopšanas tehnikas no Japānas ir dabiska pretnovecošanās metode. Veicot vingrinājumus, muskuļi tiek apasiņoti, apgādāti ar skābekli un barības vielām, kā rezultātā tiek iegūta tvirta un tonizēta sejas āda. Meistarklasē apgūtos vingrinājumus pēc tam var atkārtot mājās un integrēt savā ikdienas sejas kopšanas rituālā.

Vecmeitu ballītes: FACE FIT YOGA

Dažkārt lielāko baudu sagādā šķietami vienkāršākās pieredzes, piemēram, garda maltīte, un vecmeitu ballītē noteikti nevajag aizmirst par ēdienu. Sarīkojiet veselīgu ēdienu meistarklasi, kurā pašas pagatavojat maltīti vai dodieties uz restorānu, kas pasniedz gardus un veselīgus ēdienus.

Vecmeitu ballītei piemērota aktivitāte ir arī vietējo vīnu degustācija. Abavas vīna darītava rīko gardēžu tūres un vīna degustācijas. Vecmeitu ballītēm pieejama īpaša programma, kurā sagaida dažādi interesanti pārbaudījumi, kurus papildina piemeklēti Abavas dzērieni.

Vecmeitu ballītes: ABAVAS VĪNA DARĪTAVA

Savukārt Līgatnes vīna darītava piedāvā izglītojošas degustācijas smilšakmens alā, kurās uzzināsiet ko jaunu par vēsturisko papīrfabrikas ciematu, alām, klintīm, vīna darīšanu, un varēsiet nobaudīt dažāda veida dzērienus.

Vecmeitu ballītes: LĪGATNES VĪNA DARĪTAVA

Ja vēlaties pašas piedalīties dzērienu gatavošanā, Riga Gin Lab rīko praktiskas, aizraujošas un izglītojošas meistarklases. Uzzināsiet par džina vēsturi, augiem, kas veido tā garšu, kā arī izpētīsiet tā ražošanas procesu. Būs iespēja pat izveidot savu unikālo džina recepti. Bet kokteiļu meistarklasē apgūsiet dzērienu kombinēšanas teoriju, dažādu kokteiļu tapšanas vēsturi, nepieciešamo stikla trauku apskatu un, protams, receptes.

Vecmeitu ballītes: RIGA GIN LAB

The Botanist Studio bāru ir pārvērtuši piedzīvojumā, kur caur garšu, smaržu, tausti un pārējām maņām būt mijiedarbībā ar vidi. Vasara ir īstais laiks, lai to piedzīvotu vēl spilgtāk un sarīkotu dzērienu meistarklasi brīvā dabā. Meistarklasēs apvienojas izklaide un sevis pilnveidošana dažādu dzērienu pagatavošanā un dekorēšanā.

Vecmeitu ballītes: THE BOTANIST STUDIO

Savukārt Party4rent kokteiļu darbnīcās iepazīstina ar pasaules līmeņa kokteiļiem un dalās savā ilggadējajā pieredzē.

Vecmeitu ballītes: PARTY4RENT

Vecmeitu ballīti ar dabas elementiem iespējams sarīkot arī Rīgā. Nekas nesniedz tādu mieru un brīvības sajūtu kā ūdens klātbūtne. Tādēļ ekskluzīvai vecmeitu ballītei piemērots būs izbrauciens ar balto luksusa motorjahtu Jahta Paradise. Izbraucienam vēlams ieplānot vairākas stundas, lai nesteidzīgi izbaudītu uz tās pavadīto laiku.

Vecmeitu ballītes: JAHTA PARADISE

Pa Daugavu vai Rīgas kanālu sev pašu izvēlētā maršrutā pieejami arī izbraucieni ar Navy Blue plostu. Uz plosta ir galds, krēsls, mūzikas skaļrunis un ir pieejams pat grils. Līdz ar to iespējams baudīt pikniku ar visām ērtībām, kamēr garām slīd skaistā Rīgas ainava.

Vecmeitu ballītes: NAVY BLUE PLOSTS

Ekstrēmu izjūtu cienītājām patiks lidojumi ar paraplānu. Tandēma paraplāna lidojumā dodas pilots kopā ar pasažieri. Lidojumi notiek gan Rumbulas un Krustpils lidlaukos, gan ainaviskajā Jūrkalnes stāvkrastā. Lidojums ilgst apmēram 6-15 minūtes. Šāds lidojums būs vienreizējs piedzīvojums līgavai, kuru nebaida augstums un patīk ekstrēmas aktivitātes.

Vecmeitu ballītes: PARAPLĀNU LIDOJUMI AR ADRENALINS.LV

Radošas un jēgpilnas vecmeitu ballītes – izvēle, ko nenožēlosiet

Tas, ka par prioritāti izvirzāt kvalitatīvi kopā pavadītu laiku un mierpilnas aktivitātes, nenozīmē, ka atsakāties no izklaides un jautrības. Mērķis ir radīt patīkamas atmiņas un radoša vecmeitu ballīte piedāvā iespēju to īstenot. Visdažādākās meistarklases ne velti ir iekarojušas popularitāti vecmeitu ballītēs. Tas ir veids, kā atpūsties, vienlaikus apgūstot ko jaunu.

Vecmeitu ballītes idejas – meistarklases

 • Dūda keramika melnā māla krūžu un bļodiņu meistarklase vai baltā māla meistarklase ar apgleznošanu. Iespējams arī kopā izgatavot lielo augļu trauku kā dāvanu jaunajam pārim.

Vecmeitu ballītes: DŪDA KERAMIKA
 • Rozenthal Ceramics radošās keramikas meistarklases, kurās iespējams veidot trīs mazos šķīvīšus, vidēja izmēra šķīvi, bļodu vai krūzi.

Vecmeitu ballītes: ROZENTHAL CERAMICS
 • Ofelia Decor meistarklases, kuru laikā var izveidot ovālo paliktni vai svētku eņģeļu rotājumus. Ja kompānijā ir līdz 6 cilvēkiem, tad veidojamo formu piedāvājums ir daudz plašāks.

Vecmeitu ballītes: OFELIA DECOR
 • Patti Factory meistarklase – sveču liešana no dabīgiem vaskiem. Pēc meistarklases tiek piedāvāta arī iespēja uzkavēties telpās ilgāk, lai turpinātu pasākumu. Patti Factory atvieglos vecmeitu ballītes organizēšanu, sarūpējot dzirkstošus dzērienus un uzkodas.

Vecmeitu ballītes: PATTI FACTORY

Vecmeitu ballītes: TAKE A BREAK CERAMICS
 • Glass point visdažādākās meistarklases, kurās izmēģināt stikla rotu, dekoru vai trauku darināšanu, Tiffany vai mozaīkas tehniku, stikla pudeļu pārveidošanu par glāzēm un vāzēm, grafisko trauku apgleznošanu vai gravēšanu uz vāzes.

Vecmeitu ballītes: GLASS POINT
 • Skaifein sveču liešanas meistarklase, kurā katra no jums varēs radīt trīs brīnišķīgas un izdekorētas aromātiskas dabīgā vaska sveces stikla vai kristāla traukos.

Vecmeitu ballītes: SKAIFEIN
 • Saules sveces meistarklase, kurā radošā atmosfērā izveidot sveci savā mīļākajā krāsā un ar sev tīkamāko aromātu.

Vecmeitu ballītes: SAULES SVECES
 • The Munio meistarklase, kurā ne tikai izgatavot savu sveci un smaržīgos vaska aplīšus, bet arī uzzināt par dažādiem dabīgajiem aromātiem un pavērot darbīgo ikdienu skaistajā sveču studijā Tērbatas ielā.

Vecmeitu ballītes: THE MUNIO
 • ZABI košās un smaržīgās kosmētikas meistarklase, kurā pagatavot dažādus skaistumkopšanas produktus.

Vecmeitu ballītes: ZABI
 • Komala Space gaumīgās ziedu un radošās meistarklases jaukā un sievišķīgā atmosfērā. Meistarklasē gan no dzīviem, gan mākslīgiem ziediem iespējams veidot ziedu kompozīcija oāzē vai kastītē, ziedu pušķi, konfekšu pušķi, ziedu aploksni, durvju dekorus, dekorēt laternu, veidot sirsniņas dekoru, roku aproces un matu rotas, kā arī vainagus un radoši izpausties, darinot pastkartes.

Vecmeitu ballītes: KOMALA SPACE
 • Janis Busevics Design meistarklases, kurā iegūsiet gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas augu un ziedu kompozīciju, kā arī telpu dekoru veidošanā.

Vecmeitu ballītes: JANIS BUSEVICS DESIGN
 • Saldā Paradīze makarūnu pagatavošanas meistarklase modernajā FF studio. Meistarklasē pagatavosiet pasakaini gardos makarūnus, ko varēsiet ņemt līdzi baudīšanai arī mājās.

Vecmeitu ballītes: SALDĀ PARADĪZE
 • Mirklis Salduma kūku un saldumu gatavošanas meistarklases, kas iepriecinās visas kārumnieces.

Vecmeitu ballītes: MIRKLIS SALDUMA
 • Juta.Art makramē meistarklases, kurās uzmezglosiet sev skaistu puķu poda turētāju, sienas dekoru vai lampu kupolu no dabīgās kokvilnas auklām. Iepazīsiet mezglošanas vēsturi, tehniku un apgūsiet pamatmezglus, kurus varēsiet pēc tam pielietot patstāvīgi.

Vecmeitu ballītes: JUTA.ART

Piedzīvojumiem bagātas vecmeitu ballītes

Lai gan trendā šobrīd ir mierīgās un relaksējošas vecmeitu ballītes, vienmēr ir jāvadās pēc līgavas vēlmēm un rakstura un jāsarīko tieši tāda vecmeitu ballīte, kādu viņa vēlas. Ja līgava ir aktīva un atraktīva, viņai patīk sevi izaicināt un atrasties kustībā, tad – aiziet!

Oriģināla vecmeitu ballītes ideja ir piedalīties kādā no Escapetown izlaušanās spēlēm, kas pārbaudīs dalībnieču atjautību, izveicību un loģisko domāšanu. Atkarībā no izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu skatieniem, soli pa solim virzīsieties tuvāk mērķim. Mazliet veiksmes un labs komandas darbs ļaus triumfēt, atrast meklēto priekšmetu un izkļūt no pilsētas.

Vecmeitu ballītes: ESCAPETOWN

Aktīvās līgavas novērtēs Sporta kompleksa 333 apmeklējumu. Tā ir unikāla vieta Baltijā, kur vienuviet var atrast plašas aktīvās atpūtas iespējas. 333 ir pieejams plašs vecmeitu ballītes aktivitāšu klāsts – var izbaudīt laisku atpūtu kempingā, pirtiņā un ūdensparka pludmalē vai aktīvāku atpūtu ūdens pūšļu parkā, baudīt ūdens priekus arī izbraucot ar ūdens motocikliem vai SUP dēļiem, kā arī uzsist asinis izbraucot ar kartingiem, enduro motocikliem vai kvadricikliem, braucienus iespējams baudīt gan bezceļa parkā, gan apgūt nodarbības drošas braukšanas poligonā vai vienā dienā izbaudīt vairākas aktivitātes.

Vecmeitu ballītes: 333 SPORTA KOMPLEKSS

Ballīšu cienītājām Party House piedāvā iespēju sarīkot privāto ballīti sevis izvēlētā vietā. Piedāvājumā iekļauta skaņas un gaismas sistēma, dūmu mašīna un piegāde ar uzstādīšanu un novākšanu. Papildus iespējams pacelt ballīti nākamajā līmenī ar privāto DJ.

Vecmeitu ballītes: PARTY HOUSE

Lai iemūžinātu vecmeitu ballīti profesionālās fotogrāfijās, var sarīkot fotosesiju Yeko Photo Studio telpās. Studijas istabās ir dažāda dekorāciju izvēle, bet no logiem paveras burvīgs skats uz krastmalu un Vecrīgu.

Vecmeitu ballītes: YEKO PHOTO STUDIO

Mīļa detaļa – vecmeitu ballītes dāvanas

Ir patīkami, ja pēc vecmeitu ballītes katrai tās viešņai paliek kāds jauka un vērtīga piemiņas dāvaniņa. Dāvana, kuru novērtēs ikviena dāma, ir Silk and Lace saudzīgie matu aksesuāri – zīda matu gumijas, sprādzes, kā arī zīda matu ruļļus lokām bez karstuma.

Dāvanas: SILK AND LACE

 

Raksta autore: Renāte Berga

Vecmeitu ballītes: Urban Gallery, studija Felline, Atpūtniekiem, Svētku Kupols, Eventteva, Pazust Priedēs, Nila Īles mūzikas studija, Oasis Spa, Abavas vīna darītava, Riga Gin Lab, Jahta Paradise, Navy Blue, lidojumi ar paraplānu, Dūda keramikaOfelia Decor, Patti Factory, Komala Space, Saldā Paradīze, Mirklis Salduma, Juta.Art, Escapetown, Sporta kompleksa 333, Party House, Yeko Photo Studio, Take a break Ceramics, Skaifein, Glass point, Saules svecesThe MunioZABI, Speis Studija, Piena muižā Berghof, FaceFitYoga, Līgatnes vīna darītava, Party4rentJanis Busevics Design

Dāvanas: Silk and Lace

Citi Raksti