Sūtīt ziņu ŠLOKENBEKAS MUIŽA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Šlokenbekas muiža ir ekskluzīva vieta jaunlaulātajiem. Svēteļa svētība, muižas senatnīgums, gleznainais pagalms un īpašā aura ir tas, kas nepieciešams mūža skaistākajai dienai un jaunās ģimenes pamatu likšanai.

Muižā ir četras dažādas svinību telpas. Divas no telpām ir vairāk kā četrsimt gadu senās velvju zāles ar savu īpašo auru un izskatu.

Šlokenbekas muižas lielā zāle ir plaša un gaiša telpa, kas aprīkota ar profesionālu gaismas un skaņas aparatūru, skatuvi un plašām telpām māksliniekiem un mūziķiem.

Mazā muižas zāle ir gaiša, silta un omulīga telpa nelielam viesu skaitam.

Par gardiem kāzu mielastiem pēc jūsu vēlmēm parūpēsies mūsu uzticamie sadarbības partneri.

Viesu labsajūtai pēc pasākuma piedāvājam labiekārtotus numuriņus renovētajā muižas viesnīcā. Visiem jaunlaulātajiem, kas savu pirmo kāzu nakti pavada muižas viesnīcā – garantēta svēteļa svētība!

Piedāvājam arī mičošanu latviskās tradīcijās kopā ar folkloras kopu Milzkalnieki.


Papildus piedāvājumi

  • Romantiskas gaisotnes radīšanai piedāvājam florista pakalpojumus, pagalma noformēšanu ar lāpām;
  • Senās dejas grupas priekšnesumus un sadejošanos ar viesiem;
  • Iespēju iznomāt retro auto vai zirga pajūgu;
  • Pagalmā ir ugunskura vieta un šūpoles. Viesiem pieejamas senās koka spēles;
  • Laulību ceremoniju muižas pagalmā vai mazajā zālē.

Vairāk kā piecus gadsimtus Šlokenbekas muiža ar savu īpašo auru, gleznaino pagalmu un noslēgto teritoriju ir īstā vieta, kur teikt jā vārdu un dot zvērestu stiprai, uzticīgai mīlestībai un kopīgam dzīves ceļam.

Izklaides iespējas jaunlaulātajiem un viņu viesiem:

  • Kāzu ekskursija Ceļa zīmes un norādes jaunlaulātiem;
  • Ekskursija ar atraktīviem uzdevumiem un līdzdarbošanos jaunlaulātajiem un viņu viesiem, spēles ilgums aptuveni 1,5 h;

Reiz bija divi gājēji un divi ceļi, kas kādā brīdī savijās un divas sirdis vienojās… tie solījās viens otram un mijās gredzeniem, nu viens tiem ceļš un mērķis viens… tiek šķetināts jauns pavediens un dzīves priekšā lielceļš tīrs…

  • Šai baltajā un emocijām bagātajā dienā Šlokenbekas muižas saime ar savu atraktīvo un piesātināto kāzu piedāvājumu ļaus mazliet ieskatīties aiz nākotnes plīvura un koķetīgā veidā lasīt savas jaunās dzīves ceļa zīmes un norādes, lai kopīgais dzīves ceļš būtu tik pat stabils un pamatīgs kā muižas senie akmens mūri;
  • Kāzu ceļojums ar folkloras kopu Milzkalnieki – jaunlaulātie un kāzu viesi tiks iepazīstināti ar senām senču paražām, būs rotaļas, danči, kā arī uguns un ūdens rituāli muižas maģiskajā pagrabā laimīgai kopdzīvei;
  • Romantiska pieturvieta Uz brīdi laiks apstājas… tas pieder tikai Tev un man, kas ir ekskursija jaunlaulātajiem un viņu tuvākajiem, tās ilgums aptuveni 1h.

Šlokenbekas muižas pagalms ir klusa un romantiska vieta netraucētai kāzu fotosesijai. Muižas zālē ir iespējas izdejot pirmo valsi pie pašu sarūpētas mūzikas vai izvēloties mūsu piedāvāto dzīvo mūziku, kur ar liegu mūzikas pavadījumu – akordeona, vijoles un klavieru skaņās – jūs iepriecinās salona mūziķu trio. Un, protams, baudīt dzirkstošo šampanieti no mūsu uzklātā šampanieša galda muižas iekštelpās vai pagalmā.


KĀZU SVINĪBU VIETASCiti pakalpojumu sniedzēji