Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar KĀZU PLĀNOTĀJA | KOORDINATORE RENĀTE MĀKULĒNA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Es, Renāte Mākulēna, sevi pozicionēju kā kāzu dienas plānotāju un koordinatori.

Papildus veicu arī citu ar kāzām saistītu pasākumu plānošanu un koordinēšanu (vecmeitu/vecpuišu ballītes, pirms kāzu svinības, saderināšanās svinības, atkāzas un citus svētkus, kas jums nepieciešami).

Plānošana, koordinēšana un smaidu radīšana ir manas stiprās puses!

Es parūpēšos par jūsu kāzu dienas plānu un izpildi jau no pirmās tikšanās reizes līdz saskaņotajai kāzu dienas daļai (jā vārda teikšanai, mičošanai, pat trīs dienu garumā)! Es būšu līdzās, lai atbalstītu jūs ikvienā kāzu dienas mirklī, lai jūs šo dienu varētu izbaudīt bez raizēm.

Mans piedāvājums ietver:

  • iepazīšanās konsultācija - kāzu idejas aptvere, kāzu budžeta izrunāšana/plānošana, obligāti iekļaujamie pasākumi kāzu dienā;
  • kāzu dienas plāna, dizaina, kopējā noformējuma un vīzijas izstrāde;
  • kopīga degustācija, pakalpojumu sniedzēju iepazīšana u.c.;
  • ceremonijas vietas, svinību vietas, fotosesiju un citu vietu atlase un rezervēšana;
  • foto un video, vakara vadītāju, muzikālā noformējuma, dekoratoru u.c. pakalpojuma sniedzēju piesaiste;
  • kāzu dienas scenārija sagatavošana un nodošana visiem iesaistītajiem;
  • pasākuma norises koordinēšana.

Es strādāju un pakalpojuma sniedzējus piesaistu ņemot vērā pāra vēlmes un redzējumu.

Pieteikšanās

Jaunais pāris var pieteikties uz kāzu pakalpojumu jau tikko kā izlēmuši, ka precēsies vai pat pēdējā brīdī, kad esat sapratuši, ka nepieciešama kāzu rīkotāja palīdzība! Ja man būs brīvs kāzu datums vai jums nepieciešama tikai pirmskāzu konsultācija - rakstiet un visu sarunāsim! 

Cenas

Minimālā pakalpojuma cena ir sākot no 1500 EUR par kāzu dienas plānošanu un koordinēšanu. Cena mainās atkarībā no viesu skaita, iesaistītajiem pakalpojuma sniedzējiem un citām detaļām. 

Ja vēlaties daļēju palīdzību jeb kāzu dienas koordinēšanu, tas maksās sākot no 800€. 

Ja esat izlēmuši plānot un nokoordinēt kāzas paši, iesaku jums izmantot kāzu konsultācijas pakalpjumu, kas ilgst 2-3 stundas manā pavadībā, lai jūs neaizmirstu par nevienu detaļu kāzu dienā un noorganizētu cilvēkus jau laicīgi, kas par ko parūpēsies pirms un kāzu dienā! 

Jūs esat aicināti rakstīt vai zvanīt man, lai kopīgi nonāktu pie secinājuma, vai esam viens otram piemēroti, lai jūsu sapņu kāzas padarītu par īstenību! 

Atsauksmes

Sirdi sildoša atsauksme no 2023.gada 100 personu kāzām:

Par kāzām ir tikai labas atmiņas. Mēs abi divi ļoti izbaudījām to dienu un es pat nevaru iztiekt, cik pateicīga es esmu, ka man tajā dienā nebija jādomā ne par ko citu. Bieži dzirdam, ka mūsu kāzas un, jo īpaši, ballīte esot bijusi labākā!

Elza & Mathieu


Lasi vairāk

100 kāzu veidi