Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

VĒĶI

VĒĶI

4 gadus ar mums

"Vēķi", Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4101

+371 26499803

LV, EN, RU, GE, ESP

Sazināties ar VĒĶI


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Vai sapņo, ka tava kāzu ceremonija varētu būt brīvā dabā? Salaulāšanās ezera krastā, pļāvā, mežā vai pat uz ūdens - mēs palīdzēsim pārvērst tavas radošās idejas skaistā realitātē. Zvani vai raksti epastu, ja Vēķu ezera krasti tev izklausās kā izcila vieta, kur iestūrēt laulības ostā, mēs kopā īstenosim tavu sapni.

Mēs varam uzņemt aptuveni 100 cilvēkus. Terase ar jumtu un skatu uz ezeru ir lieliski piemērota pēc ceremonijas uzkodām un, protams, šampanietim, kamēr jaunais pāris fotogrāfējas ar viesiem.

Vēķi no visiem leņķiem ir kā pasta kartiņa - bezgala daudz skaistu ainavu jaunā pāra fotosesijai.

Apskati galeriju, lai iedvesmotos iespēju dažādībai. Tava kāzu fotosesija var būt pie ezera, pļavā vai mežā. Ja balanss ir tavs draugs, laiva un SUP dēļi būs tavā rīcībā - bildēm uz ūdens. Arī laipa un bērzi kalpos par burvīgu fonu tavām bildēm.

šogad katrā nedēļas nogalē mēs uzņemsim tikai vienas kāzas, lai tev un mums ir pietiekami daudz laika sagatavoties jūsu īpašajai dienai.

Ja vēlies pie mums svinēt ne tikai kāzu ceremoniju, bet visas kāzas, mēs varam uzņemt līdz 20 cilvēkiem Vēķu terasē zem jumta. Nepiedāvājam izguldīšanu.