Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Hali x Mindset

Hali x Mindset

Pirmo gadu ar mums

+371 29566399; +371 28992909

Hali Media

Mindset

LV, EN, RU

Sazināties ar Hali x Mindset


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs veidojam kinematogrāfiskus opusus, kurus iemūžinam emociju piesātinātos kadros!Hey! Šeit Toms un Dāvids. Kāzas filmējam jau 7 gadus. Ar katru pāri [nepieciešamības gadījumā] individuāli tiekamies pirms kāzām, lai izrunātu dažādas detaļas — norises vieta, pilnais dienas plāns un visas pārējās nianses. Kāzas dokumentējam, neiejaucoties un netraucējot kāzu dienas norises gaitai. Kāzu projektu realizāciju veicam gan individuāli, gan abi kopā.

Svarīgi! Ja vēlaties apskatīt visus pilnos mūsu kāzu video darbus un noskaidrot cenrādi — jautāt tos privāti. Paldies!

  • Pirmais piedāvājums: tiek filmēts no līgavas un līgavaiņa rīta gatavošanās līdz tradicionālajai mičošanai pusnaktī. Galā tiek nodots vidēji ~3-5min garš "highlight" jeb "spožāko" momentu atskats. Ir iespējams vienoties par ierunātu "voice over" (aizkadra balss ierunāšanu) no pāra puses priekš video. Piedāvājumā iekļauta arī visa safilmētā materiāla nodošana pārim, ja nepieciešams (ārējais cietais disks). Papildus iespējams arī saņemt vismaz 3 vertikālus (9:16 aspektā) "highlight" video ar atsevišķiem momentiem no kāzu dienas priekš soc. tīkliem. Cenas ar katru klientu tiek atrunātas individuāli, jautājiet privāti.
  • Otrais piedāvājums: filmējam pilnu dienu, iepriekš vienojoties par visām niansēm. Rezultātā tiek izveidota līdz 30+ min. īsfilma ar pilnu dienas atskatu (šeit, protams, ietilpst arī runas, tosti, individuālā fotosesija ar fotogrāfu, kurā braucam līdz un visas pārējās detaļas). Papildus iespējams arī saņemt vismaz 5 vertikālus (9:16 aspektā) "highlight" video ar atsevišķiem momentiem no kāzu dienas priekš soc. tīkliem. Cenas ar katru klientu tiek atrunātas individuāli, jautājiet privāti.

Vai esat gatavi pacelt savu mīlas stāstu neaizmirstamā šedevrā? Gaidīsim ziņu!