Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar GARDU MUTI zelteri


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kas gan būtu kāzas bez dzirkstošiem prieka burbuļiem, kas tā vien traucas laukā no pudeles, lai gaisu piepildītu ar spirdzinošu garšu, reibinošu smaržu un, protams, mīlestību? Šādu mirkļu iedvesmoti esam radījuši Latvijas rabarberu, jāņogu un bio cidoniju svētku zelterus un pildījuši tos greznās 0,7 l pudelēs, kas ar savu vasaras aromātu un dzirkstoši skābeno garšu apreibinās ikvienu.

Lai kāzu dienu padarītu vēl īpašāku, svētku galdā cel GARDU MUTI svētku zelteri ar personalizētu etiķeti, kas darināta tieši jūsu svētku dienas tematikai - jaunā pāra vārdiem vai uzvārdu, bildēm vai sirsnīgiem paldies vārdiem viesiem. Piedāvājumu un dizaina izveidi lūko šeit.

Ja Šampaņā dzer šampanieti, tad Latvijā - GARDU MUTI zelteri, jo nekur tas negaršo tik saldi, īpaši un atmiņām piepildīti. Katra oga ir Latvijas zemes izauklēta, saules apmīļota un zemnieku rokām ievākta, kas pārtop gardos zelteros.

Ko gan citu svētku galdā celt, ja ne tīru Latvijas garšu! GARDU MUTI zeltera radīšanā izmantojam sulu no tikai Latvijas dārzos audzētiem rabarberiem un bio cidonijām. Papildinām ar 120 metru dzīlēs iegūtu ūdeni no Valmiermuižas, burbuļiem un pavisam nedaudz cukura. Kā tīrai Latvijas garšai piedien, zelterī viss īsts un no Latvijas dabas nācis. Zelteris nesatur mākslīgus saldinātājus un aromatizētājus. Lai pilnībā izjustu Latvijas vasaras spirdzinājuma garšu, parūpējies, lai zelteris arvien būtu rīta rasas vēsumā.


gardu-muti-kazu-dzerieni-zelteris

Iegāde

Mazo pasūtījumu (līdz 300 pudelēm) izpildes laiks ir aptuveni nedēļa, savukārt pie īpaši lieliem pasūtījumiem (sākot no 400 pudelēm) iesakām veikt pasūtījumu vismaz mēnesi pirms vēlamā saņemšanas datuma. Piegāde Latvijā aizņem no 2 līdz 3 darba dienām.

Pasūtīt var uz jebkuru klienta izvēlētu piegādes adresi, gan Latvijā, gan ārzemēs. Pasūtījumus iespējams izņemt Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža) un Valmiermuižas alus vēstniecībās Rīgā (A. Briāna iela 9a un Āgenskalna tirgus).


Cenas

Minimālais pasūtījums sākot no 1 pudeles. Cenas tiek aprēķinātas, zinot konkrētus pasūtījuma daudzumus.

  • Smalkākai informācijai par citiem piedāvājumiem lūko šeit.