Sūtīt ziņu GARDU MUTI zelteri


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Kas gan būtu kāzas bez dzirkstošiem prieka burbuļiem, kas tā vien traucas laukā no pudeles, lai gaisu piepildītu ar spirdzinošu garšu, reibinošu smaržu un, protams, mīlestību? Šādu mirkļu iedvesmoti esam radījuši Latvijas rabarberu un bio cidoniju svētku zelterus un pildījuši tos greznās 0,7 l pudelēs, kas ar savu vasaras aromātu un dzirkstoši skābeno garšu apreibinās ikvienu.

Lai kāzu dienu padarītu vēl īpašāku, svētku galdā cel GARDU MUTI svētku zelteri ar personalizētu etiķeti, kas darināta tieši jūsu svētku dienas tematikai – jaunā pāra vārdiem vai uzvārdu, bildēm vai sirsnīgiem paldies vārdiem viesiem.

Ja Šampaņā dzer šampanieti, tad Latvijā – GARDU MUTI zelteri, jo nekur tas negaršo tik saldi, īpaši un atmiņām piepildīti. Katrs rabarbers un cidonija ir Latvijas zemes izauklēta, saules apmīļota un zemnieku rokām ievākta, kas pārtop gardos zelteros.

Ko gan citu svētku galdā celt, ja ne tīru Latvijas garšu! GARDU MUTI zeltera radīšanā izmantojam sulu no tikai Latvijas dārzos audzētiem rabarberiem un bio cidonijām. Papildinām ar 120 metru dzīlēs iegūtu ūdeni no Valmiermuižas, burbuļiem un cukuru. Kā tīrai Latvijas garšai piedien, zelterī viss īsts un no Latvijas dabas nācis. Zelteris nesatur mākslīgus saldinātājus un aromatizētājus. Lai pilnībā izjustu Latvijas vasaras spirdzinājuma garšu, parūpējies, lai zelteris arvien būtu rīta rasas vēsumā.


gardu-muti-kazu-dzerieni-zelteris

Iegāde

Mazo pasūtījumu (līdz 300 pudelēm) izpildes laiks ir aptuveni nedēļa, savukārt pie īpaši lieliem pasūtījumiem (sākot no 400 pudelēm) iesakām veikt pasūtījumu vismaz mēnesi pirms vēlamā saņemšanas datuma. Piegāde Latvijā aizņem no 2 līdz 3 darba dienām.

Pasūtīt var uz jebkuru klienta izvēlētu piegādes adresi, gan Latvijā, gan ārzemēs. Pasūtījumus iespējams izņemt Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža) un Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā (A. Briāna iela 9a, Rīga).


Cenas

Minimālais pasūtījums sākot no 1 pudeles. Cenas tiek aprēķinātas, zinot konkrētus pasūtījuma daudzumus.

  • Smalkākai informācijai par citiem piedāvājumiem lūko šeit.Citi pakalpojumu sniedzēji