Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Artisand | Ziedu kroņu meistarklase


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


ARTISAND piedāvā izbraukuma meistarklasi ziedu kroņu un ziedu rotu veidošanā no mākslīgajiem ziediem jebkurā jums ērtā vietā Latvijas robežās. 

Kāpēc izvēlēties meistarklasi?

Ikviena no mums ir izsapņojusi savas kāzas ne vienu reizi vien. Bet vai arī vecmeitu ballīti? Veidojot atmiņas, rotā, ko gatavojat, var ielikt sajūtas, kuras piedzīvojat darbojoties kopā. Kā arī mākslīgo ziedu rotas ir ļoti ērti uzglabāt, lai tās uzlūkojot atceraties savu īpašo dienu. Varbūt gadu pēc Vecmeitu ballītes ir iemesls atkal visām satikties un nosvinēt ballītes gadadienu, kā arī sapucēties ar pašu gatavotām rotām?!

Rezervācija

Rezervāciju nepieciešams veikt 2-4 nedēļas iepriekš. Lai meistarklase noritētu veiksmīgi, nepieciešami vismaz 4 dalībnieki.

Meistarklases izmaksas

Minimums 4 dalībnieki = 100EUR + 0.25 EUR par 1km. 1 dalībnieks = 25 EUR.

Ja dalībnieku skaits virs 10, tad cena 20 EUR par 1 dalībnieku (ja līdz 50km, tad ceļa izmaksas iekļautas cenā, ja virs, tad 0.25 EUR par 1km).

Nosacījumi

Meistarklase var notikt jebkurā vietā, kur ir pieejama elektrība un pašiem dalībniekiem ir ērti darboties. Var būt gan pie galda, gan uz zemes, viss atkarīgs no pašu vēlmēm.

Papildus pakalpojumi

Piedāvāju izgatavot jau gatavus ziedu kroņus un rokassprādzes, matu sprādzes, matu stīpas, brošas, jostu lentas utt. jūsu vecmeitu ballītei. Sākuma cena 1 vainags + 4 rokassprādzes = 50 EUR + Omniva, ja jāsūta.