Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar BESPOKE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


BESPOKE ir šūšanas ateljē, kas specializējas vīriešu klasiskā stila apģērbu darināšanā.

Specializējamies gan lietišķo, gan svētku uzvalku, smokingu un fraku darināšanā, kur tērps tiek pielāgots katram klientam individuāli. Papildus darinām arī kreklus, mēteļus un vīriešu aksesuārus.

BESPOKE šūšanas ateljē atšķiras ar to, ka mūsu drēbnieki ir kvalificēti ne tikai ikdienas uzvalku šūšanā, mēs piedāvājam arī smokingu un fraku individuālo darināšanu, kas ir sarežģītākās pakāpes izstrādājumi individuālajā darināšanā. Kvalitatīvam servisam piedāvājam plašu audumu izvēli uzvalkiem, krekliem un mēteļiem no pasaulē labākajiem audumu ražotājiem. Papildus darinām arī kaklasaites, kravates, tauriņus, smokinga jostas un citus vīrieša garderobes aksesuārus.

Labam uzvalkam ir jāizceļ valkātāja auguma labākās īpašības. Tieši šis ir mūsu mērķis! Mūsu pārvaldībā ir kvalificēti un profesionāli meistari, kas ar šūšanas kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam radīs lielisku tēlu!

Kāzas ir īpašs notikums, kurš paliek atmiņā visu mūžu! Lai šo dienu padarītu neaizmirstamu, tādam ir jābūt arī tavam uzvalkam! Lai izvairītos no pirmskāzu stresa, ļauj BESPOKE ateljē parūpēties par tavu uzvalku!


RU

BESPOKE - швейное ателье, специализирующееся на пошиве мужской классической одежды. Мы специализируемся на пошиве деловых и праздничных костюмов, смокингов и фраков. Мы также производим рубашки, пальто и мужские аксессуары.

Ателье по пошиву BESPOKE выделяется тем, что наши портные специализируются не только на пошиве повседневных костюмов, но также смокингов и фраков - изделий, которые считаются более сложными и изысканными. Для качественного пошива мы предлагаем широкий выбор тканей для костюмов, рубашек и пальто от лучших мировых производителей тканей. Кроме того, мы также производим галстуки, бабочки, пояса для смокингов и другие аксессуары мужского гардероба.

Хороший костюм должен подчеркнуть лучшие качества фигуры владельца. Именно это и является нашей целью! Под нашим руководством квалифицированные и профессиональные мастера, которые с помощью качественного пошива и индивидуального подхода к каждому клиенту, создадут отличный образ!

Свадьба - это особенное событие, которое запомнится на всю жизнь! Чтобы сделать этот день незабываемым, ваш костюм должен быть великолепен! Чтобы избежать предсвадебный стресс, доверьте ателье BESPOKE позаботиться о вашем костюме!


bespoke-viriesu-uzvalki-susanas-atelje


Apkalpošana

BESPOKE ateljē piedāvā uzvalku, fraku, smokingu darināšanu pēc pasūtījuma. Kā arī kreklu un citu vīriešu apģērba izstrādājumus pēc pasūtījuma.

Pārdošanā ir pieejami tauriņi, kaklasaites, kabatas lakatiņi, aproču pogas, krekla noturētāji, kaklasaites turētāji.

Kā arī piedāvājam individuāli, pēc pasūtījuma šūtus aksesuārus.


Piegāde / Iegāde

Vizītes un pielaikošanas, kā arī iegādāties aksesuārus var BESPOKE šūšanas ateljē Matīsa ielā 44, Rīgā.


Pakalpojuma cena

Uzvalka cena, lielākoties, ir atkarīga no auduma izvēles un vīrieša ķermeņa uzbūves, kā arī modeļa izvēles.

Sīkāku informāciju par cenām var uzzināt rakstot info@bespoke.lv vai zvanot +3712573777.


Papildus piedāvājumi

Papildus piedāvājam gatavu uzvalku pāršūšanu, pielāgošanu.

Pie mums var iegādāties dāvanu kartes.


bespoke-viriesu-uzvalki-susanas-atelje