Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar EscapeTown


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Piedzīvojumu kvestu parks EscapeTown.

Izlaušanās spēle Otrā Pasaules kara stilistikā jūs pārbaudīs spriedzes apstākļos, atjautībā, izveicībā, loģiskā domāšanā un analīzē.

Kopā ar savu komandu dodies neaizmirstamā piedzīvojumā!

Katram kvestam ir pieejami 2 līmeņi:

  • standarta (IZAICINOŠS) - standarta cena
  • vieglais (PASTAIGA PA PARKU) par 5eur lētāk

Šobrīd ir pieejami 2 kvesti:

  • Zelta Armijas Eliksīrs 20eur/15eur
  • Dr.Haagen Slepenais Ziņojums 15eur/10eur

Vecpuišu ballīte

EsapeTown jums sniegs iespēju pārbaudīt topošā vīra  gatavību ģimenes dzīvei, noskaidrojot viņa izturību, spriestspēju un savaldību spriedzes apstākļos.

Piedzīvojuma un Kvestu spēle EscapeTown jūs ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet kara plosītajā Auchiburgas pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās - vācu, krievu un amerikāņu. Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem, ar ko jūsu komandai būs jātiek galā. 


Vecmeitu ballīte

EsapeTown jums sniegs iespēju pārbaudīt topošās sievas gatavību ģimenes dzīvei, negulētas naktis šķitīs kā nieks, ja spēsiet tikt galā ar sevis izvēlēto misiju.

Atkarībā no jūsu izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk savam galvenajam mērķim. Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs novedīs ieslodzījumā. Savukārt mazliet veiksmes un labs komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu un izkļūt no pilsētas.


Lasi vairāk:

Vecmeitu ballītes idejas aizraujošai atpūtai kopā