Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar K.K. FON STRICKA VILLA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Īpaša vieta jūsu visīpašākajiem notikumiem!

K. K. fon Stricka villas viegli aristokrātiskā gaisotne ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem - gan laulību ceremonijai šaurā lokā, gan vērienīgām kāzu svinībām un dejām līdz pat rītausmai.

Kopējā izmantojamo telpu platība ir 390 m2, kas ir sadalīta vairākās telpās. Lielās zāles platība ir 140 m2.

Piedāvājam laulību ceremoniju villas zālē vai dārzā, sākot ar noformējumu, dekorācijām, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi un beidzot ar šampanieti, uzkodām un torti pēc ceremonijas.

Fon Stricka villā iespējams aizvadīt ne tikai laulību ceremoniju, bet arī pašas kāzu svinības. Piedāvājam vispusīgu servisu, kā arī mūsu šefpavāra Aldoņa Elkšņa gatavotās maltītes, kas svētkus padarīs vēl īpašākus.

Sviniet kāzas fon Stricka villā un padariet šo dienu neaizmirstamu gan sev, gan citiem!

Fon Stricka villa būvēta 1889. gadā pēc arhitekta K.J. Felsko projekta kā blakus esošās alusdarītavas īpašnieka Karla Kristofa fon Stricka savrupnams. 19.gs. beigās un 20.gs. sākumā Stricka alusdarītava bija otra lielākā Baltijā, un tās ievērojamā fabrikas kompleksa atjaunotās ēkas šodien apdzīvo dažādas kafejnīcas un biroji, kas kļuvuši par svarīgiem Rīgas dzīves pieturpunktiem.


Lasi vairāk:

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs