Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

AGNESE & EDMUNDS

AGNESE & EDMUNDS

20/08/2020

Kāzas svinējām klasiskā stilā šī gada vienā no tveicīgākajām vasaras dienām un iekārojamākajiem datumiem - 20.augustā, vienpadsmit mēnešus pēc bildinājuma.

Visu svētku noskaņu caurvija pasteļtoņi - ziedos, papīrlietās, telpu noformējumā un pat mūsu viegli iesārtajos vaigos, kas iekrāsojās ik pa laikam satraukuma dēļ.

Kāzu rīta pucēšanos aizvadīju Dzirnavu rezidences apartamentos - skaistā dzīvoklī ar noskaņu un spoguļiem teju no griestiem līdz grīdlīstēm, kuros jūsmot par grimu, kleitu un citām niansēm. šeit arī aizvadījām “first look” brīdi - pirmo tikšanos kāzu rītā ar vīru.

Pirmo randiņu vedēji neordināri organizēja pirms laulību ceremonijas, lai mazinātu mūsu satraukumu un ļauti diviem vien pavadīt vēl brīdi pirms tik nozīmīgā “Jā”. Randiņu aizvadījām savrupmājā Villa Medem sveču ieskautā zālē, kur baudījām dzirkstošu šampanieti aristokrātiska šarma noskaņās.

Svinīgā kāzu ceremonija noritēja deviņus stāvus virs zemes

Tas notika Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukumā, kur telpas noformējumu bijām uzticējuši dekoratoriem no Sajūtu Alejas. Ziedi un sveces bija galvenie dekorāciju elementi - maigi pasteļtoņi un zelta metālikas nianses.

Nesteidzīgi pēc pirmā tosta tornī, devāmies kontrastiem piesātinātā fotosesijā uz industriālu vidi - tiltu pie Mūsas trases Bauskā.

Kāzu svinību daļa tika aizvadīta viesnīcā Rožmalas, Ceraukstē. Arī šeit dekorēšanu bijām uzticējuši Sajūtu alejai, kas niansēti apvienoja klasiku un mājīgo dzirnavu vidi mūsu kāzu pasakā.


Kāzu fotogrāfe: SANDIJA VEIKšA

Pirmskāzu rīts: Aprtamenti DZIRNAVU REZIDENCE

Kāzu ceremonijas vieta: Jelgavas SV.TRĪSVIENĪBAS BAZNĪCAS TORNIS

Pirmais randiņš: VILLA MEDEM

Kāzu svinību vieta, ēdināšana: viesnīca un restorāns ROŽMALAS

Dekorācijas: SAJŪTU ALEJA

Papīrlietas: SANTA TIMOFEJEVA PAPERY

Vakara vadītāji: KRIšJĀNIS BERĶIS un DITA NITIšA

DJ: RALFS LEVALDS

Kāzu torte: CEPU TORTES

Kāzu kleita: Kāzu salons ALEXANGELBRIDAL 

Auskari: SOULSTONES by AGNESE ZELTIŅA

Make up, frizūra: VENDIJA EGLE

Uzvalks līgavainim un vedējtēvam: MANS DRĒBJU SKAPIS