Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

AGNIJA & ARVIS

AGNIJA & ARVIS

Jaunības mulsums, pirmā satikšanās un garda kafija

“Wow, viņa nu gan ir skaista!” - tā pirms četriem gadiem - 2016. gada 1. jūlijā mans vīrs Arvis, ieraugot mani, teica savai mammai. Strādāju tajā laikā kafejnīcā Tukumā un atceros, ka tā bija noslogota diena, jo klājām galdus hokejistu nometnei. Arvis pats ir no Talsiem un tajā laikā viņa aizraušanās un reizē iztikas avots bija mašīnu pārdošana. Un tajā dienā viņš prasīja mammai, vai viņa vēlētos aizvizināties uz Tukumu un parādīt potenciālajm pircējam auto, kuru visticamāk tāpat nenopirks. Lūk, atlika vien ieminēties - atbraukdami uz Tukumu, pircējs tomēr vēlējās nopirkt auto. šim plānam Arvis ar mammu nebija gatavi. Taču labi ka tā, jo pēc auto pārdošanas līdz nākamajam autobusam, kas brauc atpakaļ uz Talsiem bija jāgaida vismaz 2 stundas.

Arvja mamma ieteica aiziet uz vienu kafejnīcu, kurā ir ļoti garda kafija. Un tā bija kafejnīca, kurā strādāju. Nākdami pa trepēm, Arvis esot teicis mammai - “wow, viņa nu gan ir skaista!” un mamma apstiprinoši piekritusi. Taču būdams kautrīgs, Arvis mani neuzrunāja, bet pēc tam, pateicoties digitālajai videi, atrada mani sociālajos tīklos, un tā mēs sākām ievirpuļot mūsu skaistajā stāstā. Atceros sajūtu pēc pirmā randiņa - tauriņi vēderā un pārliecība, ka šis ir sākums, kam skaistam, maģiskam un patiesam!

Gadiem ejot, iepazīstot vienam otru arvien vairāk, iemīlot mazos niekos un sīkumus otrā, sapratām, ka esam viens otram un, ka vēlamies veidot savas dzīves kopā.

Saulriets, Malta, divvientulība un prieka asaras - bildinājums

Tas patiesi bija maģiski. Arvis bija pārdomājis ikkatru detaļu. Bildinājums notika Maltā - 2019. gada 25. augustā. Taču stāsts kā līdz tam tikām, ir nedaudz garāks. Bija aprīlis. Es biju ierakusies darbos, paralēli cīnījos ar savu bakalaura darbu un biju veltījusi visu savu enerģiju tikai tam, lai pabeigtu visu noteiktajā laikā. Arvis šo brīdi prata izmantot - izdomājis “mājasdarbu, kas jāpalīdz māsas meitai Anglijā” Arvis uzzināja manu gredzena izmēru jeb uzdevums bija izmērīt katram pirkstam apkārtmēru pirms un pēc fiziskās slodzes un novērot, vai kādam pirkstam apkārtmērs ir izmainījies vai nav.

Protams, man pat prātā neienāca, ka šis ir kāds “triks”, lai noskaidrotu mana pirksta apkārtmēru. Atceros, ka lēkāju pa māju, taisīju pietupienus, bet nekas pirkstu apkārtmērā nemainījās. Nodomāju - nu gan interesants uzdevums! Bet, ģimenei jāpalīdz. Un kā nu nebūtu bijis, Arvis tā uzzināja, kāds gredzena izmērs ir atbilstošais man.

Nākamais solis - Arvis augstskolas izlaidumā man uzdāvināja lidmašīnas biļetes uz Maltu. Arī tad es pat neaizdomājos, kas tam visam “slēpjas apakšā”. Priecīga un laimīga aizlidoju uz Maltu un teicu vēl vīram lidmašīnā, ka vēlētos aiziet Maltā ar viņu uz randiņu, uz tādu vietu, kur citu cilvēku nav, ir tikai daba, saule un mēs divi. Biju atradusi pāris “slepenās vietas” Maltā un parādīju tās Arvim. Izrādās, ka tā vieta, uz kuru dēvāmies “manā randiņā” arī bija tā, ko pats Arvis bija izvēlējies bildinājumam. Sakritība?! Nedomāju vis! Un tā, baudīdami saulrietu, kalnus, elpu aizraujošo skatu uz jūru un divvientulību, Arvis mani bildināja.

2020. gada 28. augusts. Piektdiena. Mūsu kāzu diena. Agnija&Arvis Smilgas

Smilgas, daba, jautrība un neizsmeļama mīlestība

Jau plānojot kāzu tematiku mēs abi sapratām, ka vēlamies tādas kāzas, kas raksturo mūs pašus, ko tādu, kas ir tikai mūsu un tā nonācām pie tematikas, kas teju personīgāka nespētu būt - ja reiz pārēju vīra uzvārdā, kas ir Smilga, tad arī kāzām ir jābūt caur smilgu tematiku, iekļaujot sauszāles un mums tik mīļo tematiku par dabu un laukiem. Tā kā paši esam nākuši no mazpilsētām - es no Tukuma, Arvis no Talsiem - tad arī daba ir ikdienā bijusi daudz ar mums un vēlējāmies to paturēt arī kāzu dienā.

No Rozes par Smilgu... ceremonijas vietu rīkojām skaistā rožu dārzā Rozītes, kas zīmīgi bija kā pēdējais brīdis, kad pārtapu no Agnijas Rozes par Agniju Smilgu. Ceremonija notika ārā - baltā arkā pie rozēm. Dekoratore Marta bija uzbūrusi pasaku! Svinības turpinājām viesu namā Rīteņi, kas atrodas Ķesterciemā netālu no jūras. Arī šeit smilgu tematika neizpalika ne mirkli.

Centāmies arī iekļaut daļiņu no mums un, tā kā esam auto fani, protams, vīrs ir kvēlāks auto fans un ir braucis rallijā ar retro auto, tad šeit mēs kā dekorāciju viesu nama teritorijā novietojām mūsu pašu zaļo žigulīti, kuru cītīgi slīpējām un krāsojām n-tās naktis pēc kārtas, lai tikai paspētu līdz kāzām savest kārtībā. Vēlējāmies, lai svinības būtu jautras - un patiesi, tādas tās arī bija!

Dejojām līdz rīta gaiļiem un jutāmies fantastiski. Abi pēc dabas esam aktīvi, daudz jokojam un vienmēr izdomāja kādu fifīgu odziņu. Arī kāzu deju mēs viesiem uztaisījām kā pārsteigumu - sākumā dejojām skaisto, lirisko deju un pēkšņi, mūzikai iestrēgstot, sākās ātrā rock-n-roll daļa, kurā kārtīgi iztrakojāmies.

šīs visnotaļ bija mūsu sapņu kāzas!

/Agnija & Arvis/


Kāzu fotogrāfs: LŪCIJA ROšĀNE

Svinību vieta: RĪTEŅI

Ceremonijas vieta: ROZĪTES

Kāzu kleita: AMELII

Kāzu kleitas josta: WITH LACE

MUA: KRISTĪNE LAIZĀNE

Dekorācijas: MARTA EGLE

Video: EDGARS EGLE

Kūka: KUKUCHEF