Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

AIJA & GUNTARS

AIJA & GUNTARS

Kāzu fotogrāfs: JĀNIS VARTS

Vieta: ENGURE

MUA: RŪTA PLAKANE

Mūzika: DJ VENTO

Kūka: OK / OLGAS KOHAS KŪKAS

Mēbeles: EVENTRENT

Ielūgumi, galda kartes: MYPRINT

Plakātu druka: MUSA AGENCY


Mūsu kāzu stāsts sākās 2019. gada vasarā, kad sēdējām manu vecāku piemājas dīķa malā ar skatu uz īpašuma daļu, kas bija aizaudzis, nekopts mežs.

Saskatījāmies un sapratām, ka tieši šī ir tā vieta, kur mēs gribētu nosvinēt savas kāzas. Tobrīd gan vēl neapjautām, cik milzīgs darbs mums vēl priekšā.

Tās bija divas vasaras, kad savas brīvdienas pārsvarā veltījām, lai sakoptu šo vietu un to varētu saukt par kāzu vietu. Milzīgs atbalsts bija mans tētis, kurš mums palīdzēja tehniski. Paralēli iesaistījās visa ģimene mazajās talkās. Bija jāiztīra mežs no krūmiem, jānozāģē vecie koki, jāizrauj saknes, jāizlīdzina zeme, jāsasēj zāle, jāiekopj zālājs un vēl un vēl. Salikām lampiņas pa visu mežu, pa vakariem un naktīm, ar draugu palīdzību, tika celta terase-deju grīda, izveidojām pēc Pinterest idejām savu DIY bāru.

Plānošanas procesā uzticējāmies tikai sev. Mēs skaidri zinājām, kas mums ir svarīgi un kādu šo dienu vēlamies.

Izvēloties pakalpojuma sniedzējus - vispirms atbalstījām mūsu paziņu un draugu lokā esošos profesionāļus.

Bet atskatoties - viss ieguldītais darbs bija tās dienas vērts. Pamostoties kāzu rītā, bija jāizdara vēl daudz lietu, lai diena noritētu tā, kā bijām izplānojuši.

Atceros, ka kamēr mani krāsoja, mans līgavainis skaidrīja puspliks un nesa spaiņos ūdeni ziediem, mazgāja mašīnu un vēl citus miljons mazos darbiņus.

Mums bija tikai aptuvens plāns pie kā pieturēties, bet sen skaidri bijām apsolījuši, ka ļausim dienai noritēt savā ritmā.

Atceros, ka dažiem pakalpojuma sniedzējiem tas bija neierasti, ka neiespringām uz konkrētu laiku vai minūšu skaitu, kas atvēlēts konkrētai darbībai. šāda diena mūsu dzīvē ir tikai viena - mēs zinājām, ka negribam visu laiku skatīties pulkstenī, bet baudīt mirkli tagad un te. Mirkli, kas ir par mums abiem.

Mums ir milzīgs prieks, ka kāzās varēja piedalīties mūsu meitiņas. Tas bija ļoti aizkustinošs un neaizmirstams mirklis, kad mūsu meitiņas mani pavadīja pie altāra.

Vēl šodien pāršķirstot bildes - pārņem sirdsiltas sajūtas par mūsu izsapņoto kāzu dienu. Pateicībā joprojām ikvienam, kas palīdzēja to realizēt.