Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

BAIBA & ILVARS

BAIBA & ILVARS

Kāzas nosvinēja 2 reizes gadā


Kāzu fotogrāfe: LINDA JEKIMOVA

Svinību vieta: SPRINGšĻU DZIRNAVAS

Dekorācijas, floristika: ANCE EZERMALE

Ēdinātāji: TURĪBA

Kūka: AGNESE SE

Muzikants: KĀRLIS KAZĀKS, KASPARS KĀRKLIŅš

MUAH: 1. diena ILZE LĀČGALVE; 2. diena ELĪNA PŪCE


1. Kāzu diena aprīlī

Brīnišķīgs pāris ar savu humoriņu un jokiem! Līdz aizkustinājumam pat fotogrāfam lika nobirdināt asaru aiz fotoaparāta.
Vairākas reizes mainīti kāzu dienas plāni, jo ierobežojumi pavasarī mainījās katru nedēļu. Asaras un pārdzīvojumi visai ģimenei. Taču skaistā diena divatā ar vedējiem izvērtās mīļa un aizkustinājumu pilna.

Pucēšanās, sirsniņas formas caurumi kleitas apakšā un dejas viesistabā vienam otru pirmo reizi ieraugot kāzu tērpos - tik ļoti jauki iesākās šis kāzu rīts.
Sarakstīšanās Līgatnes Dzimtsarakstu nodaļā ar datoru blakus, kurā visi radi un draugi bija pieslēgušies, lai būtu kopā tik svarīgajā dienā.

Mazie kāzu rituāli Āraišu dzirnavās, ko bija sagatavojuši vedēji, pāri aizkustināja līdz asarām.

Kāzu dienas beigās pāris bija tik pārlaimīgs, ka bildes saulrietā pārtapa par ķiķināšanas un smieklu foto. Tieši šāda noskaņa kā iemīlējušies padsmitgadnieki ir tik skaista un neaprakstāma. Divatā izbaudot šo skaisto dienu, kurā uzmanība tika veltīta vienīgi viens otram.

2. Kāzu diena oktobrī

Oktobrī, kad ierobežojumi atļāva ģimenei un draugiem pulcēties, notika vakara daļa jeb otrā kāzu diena Springšļu dzirnavās. Tik skaisti tumši zaļie toņi sasaucās ar pirmo kāzu dienu, kad fotogrāfējāmies mežā. Un pat man nezinot, kāzu vakarā bija blūze tieši tumši zaļā krāsā. Puķu meitene bija parūpējusies par brīnišķīgiem galdiem un dekoriem. Jau precēto pāri, bet tik pat skaistu kā pavasarī sagaidīja Kārlis Kazāks ar ģitāru. Tā bija kā maza kāzu ceremonija ar laimes asarām un laba vēlējumiem. Vakars tik ļoti sirsnīgs beidzot ar visu ģimeni kopā nosvinēts.

Novēlu katram pārim, kurš tikai plāno precēties šajos pārmaiņu pilnajos laikos, lielu izturību un spēju pielāgoties. Mīlestību svinēt var arī mazās kopmānijās un vairākas reizes gadā.


Atsauksme no līgavas Baibas par fotogrāfi Lindu Jekimovu:

Lindiņa - zelta gabaliņš, pavisam brīvi, nepiespiesti un kā draugs. Ieviesīs mieru pat vissatraucošākajā brīdī. Nebūs neveiklo situāciju un sajūtu. Bildes lieliskas- dzīvespriecīgas un dabīgas.