Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

ELĪNA & MĀRIS

ELĪNA & MĀRIS

Kāzu fotogrāfs: ARTIS SUPE

Svinību vieta: Iedvesmu māja BUČAS

Svētku maltīte un kūka: M.PŪRES RESTORĀNS, Ogre

Gredzeni: ARVIS KOTINS


Elīna un Māris stāsta: “Pēc piecu gadu ilgas saderināšanas un mēģināšanas saprast, kādas kāzas mēs vēlamies, nonācām pie idejas, ka par lielo kāzu rīkošanas budžetu labāk nopirksim vasaras māju un dosimies uz Taizemi! Tā kā uzturamies Vācijā un ideja par Taizemi bija spontāns lēmums, laika mums bija maz. Nepaspējām nokārtot visas formalitātes laulībām Taizemē, tādēļ izlēmām uztaisīt paši savu ceremoniju pludmales krastā.

Arī vēlamos gredzenus nevarējām paspēt pasūtīt, piemeklējām tādus, ko varam pasniegt tajā brīdī viens otram. Kleitu atradu diezgan ātri, to biju gan atradusi jau pirms tam. Ļoti saistīja ideja par kleitu, kas nav baltā krāsā, un gribēju arī ko efektīgu skaistām bildēm.

Tad nu visa lielā kleita, kura aizņēma pus čemodānu, devās mums līdzi uz Taizemi.

Tas viss notika šī gada februārī, tieši Covid sākumā. Ilgi sēdējām mājās un domājām - doties uz Taizemi vai nē, jo lidojums bija caur Ķīnu. Bet tad, protams, kā jauni un bezbailīgi, riskējām un aizlidojām.. Par to esam ļoti gandarīti!

Tad nu pienāca laiks domāt kā vēlamies izdarīt visu oficiāli. Arī tas viss notika ļoti ātri. Dzimtsarakstu nodaļa, kura likās saistoša bija Saulkrastos, jo tur ir jūra un pozitīva gaisotne. Bet! Tā kā uz Latviju atbraucām jūnija vidū, nelikās cerīgi iegūt 07.07.2020. datumu, kuru ļoti vēlējās vīrs. Bet mums izdevās! Saulkrastu dzimtsarakstu nodaļa bija ļoti atsaucīga un pretimnākoša. Datums ir!

Tālāk gādājam gredzenus! Zinājām, ka tos vēlamies pasūtīt. Izgatavojām pie Arvja Kotina. To, ka vēlos pavadīt turpmāko dienas daļu pie jūras, sapratu jau, kad zinājām, ka laulāsimies pie jūras. Meklējām Airbnb. Cerības bija mazas, jo laiks bija viena nedēļa, lai atrastu, bet neticami - vēlamajos datumos dabūjām mājiņu ar nosaukumu Bučas Saulkrastos pie pašas, pašas jūras, kur uz terases redzi, jūru, saullēktu, saulrietu. Saimniece bija tik laipna, ka iedeva mums jau pirms laika mājiņu, lai varam sagatavoties, pirms dodamies uz ceremonijas vietu.

Svētku maltīti pasūtījām Ogres Pūres restorānā, par kuru vīlušies nebijām! Viss bija ļoti garšīgs un skaisti noformēts, arī kūku pasūtījām turpat. Līgavas pušķa ideju arī atradu ļoti ātri. Zināju ka vēlos tajā ģipseni, kas kopā ar lavandu izskatījās lieliski. Pušķis bija viegls un ilgi man vēl stāvēs vasaras mājas plauktiņā. Bet ar to vēl viss nebeidzas, gribējām arī uztaisīt kārtīgu balli visai lielajai ģimenei mūsu vasaras mājā, bet diemžēl sākas Covid ierobežojumi.

Balle pārceļas uz nākamā gada vasaru!”