Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

IEVA & ALVIS

IEVA & ALVIS

Mūsu kāzu svinības norosinājās šī gada 1. augustā.

Kāzu diena iesākās Raiņa sēta, Jūrmalā. Abi Raiņa sētā gan pavadījām nakti pirms lielās dienas, gan arī pucējāmies svarīgajam notikumam. Ar pucēšanos arī sākās mūsu dienas mirkļu iemūžināšana.

Bijām izlēmuši redzēt viens otru pirms ceremonijas, kā arī “lielo” kāzu fotosesiju īstenot pirms tās, lai mazinātu uztraukumu un mazliet atvērtos gan fotogrāfam, gan arī viens otram. Protams, mums līdzās bija mūsu vedēji, kuri gan atbalstīja ar kādu padomu, gan arī praktiski.

Fotosesijai izvēlējāmies Jūrmalas pusi, kur fotografējāmies gan jūras krastā, gan arī pie ezera mazā meža ielokā.

Kāzu ceremonija un viesības norisinājās vienā vietā - Ābeļdārzā Burtnieki, Piņķos. šādu izvēli pieņēmām, jo sākotnēji bijām plānojuši pēc ceremonijas doties kāzu ceļojumā. Tomēr Covid dēļ mūsu plāni mainījās, tāpēc svinību norisi pagarinājām.

Savukārt Ābeļdārzu izvēlējāmies, jo gribējām būt tuvāk dabai. Gan ceremonija, gan svinības notika dārzā. Par cik vietā ir izvietotas divas teltis, bija arī rezerves variants lietus gadījumā. Mums gan palaimējās, jo laiks lutināja. Lai pašiem un arī vedējiem nebūtu jāuztraucas par viesu izklaidēšanu, vienojāmies, ka to uzticēsim vakara vadītājam Rihardam Sniegam un Oto Madarniekam. Tāpat vēlējāmies iepriecināt gan sevi, gan arī viesus ar dzīvo mūziku. Par to parūpējās Ivo Grīsniņš - Grīslis ar grupu. Savukārt par vakara ballīti parūpējās DJ Dzintars Neimanis.

Par cik abi ar vīru mīlam brīvu un nepiespiestu gaisotni, vēlējāmies to arī atspoguļot mūsu ģimenes tapšanas svētkos.

Tāpēc izlēmām, ka viesus nesēdināsim pie galdiem. Ābeļdārza Burtnieki radošā komanda, kas parūpējās arī par skaistajām dekorācijām, bija parūpējusies, lai arī viesiem būtu kur sēdēt. Visā teritorijā bija izvietoti boho stila dīvāni, pie kuriem, protams, bija arī galdiņi, kur nolikt gan ēdienu, gan dzērienu. Savukārt ēdināšanai izvēlējāmies zviedru galdu - Mans bankets parūpējās gan par uzkodām, gan silto ēdienu, gan arī auksto galdu pievakarē, kas bija kā pārsteigums un papildus enerģijas lādiņš viesiem. Bija arī bārs un bārmenis - viesi varēja vai nu sakombinēt paši savu kokteili, vai arī izvēlēties piedāvātos līgavas vai līgavaiņa dzērienus.

Savukārt, lai noķertu vakara maģisko noskaņu, īstenojām arī vakara ātro fotosesiju.

Tāpat, lai radītu gan papildus taustāmas atmiņas sev un arī viesiem, kā arī, lai izklaidētu viesus, izīrējām foto kasti un izveidojām fotostūrīti. Tajā viesi varēja iemūžināt mirkļus priekš sevis, gan arī aizpildīt viesu grāmatu, tur ielīmējot bildi un atbildot uz pāris mūsu sagatavotiem jautājumiem viesu grāmatā.

Mūsu kāzu konceptā gan netika iekļautas daudzas tradīcijas, tomēr neiztikām bez pušķa un prievītes mešanas pēc mičošanas pusnaktī, ko mums bija sarūpējuši vedēji. Savukārt ar kūku viesus cienājām nevis pēc mičošanas, bet gan neilgi pirms - ap plkst. 23.00.


Kāzu fotogrāfs: EINĀRS FREIMANIS

Rīts, nakšņošana: RAIŅA SĒTA

Ceremonijas vieta: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI

Ēdināšana: MANS BANKETS

Vakara vadītāji: RIHARDS SNIEGS, OTO MADARNIEKS

Mūzika: IVO GRĪSNIŅš-GRĪSLIS

DJ: DZINTARS NEIMANIS