Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

IEVA & KRISTAPS

IEVA & KRISTAPS

Koncepts: “Saule un Mēness” - YOU WEDDING AGENCY

Pucēšanās vieta: UPES VILLA

Ceremonijas un svinību vieta, kūka: DEBESU BĻODA

Foto: BUCIS PHOTOGRAPHY

Vakara un ceremonijas vadītāja: LIDIJA TERLANOVA - DREISKA

Dekors: DECO BY DINA SINKEVICA un YOU WEDDING AGENCY

Poligrāfija: LĪGA STĀMERE un YOU WEDDING AGENCY

Līgavas kleita: LIGHT ROOMS RIGA

Līgavaiņa uzvalks: SUIT FACTORY

Līgavas un līgavaiņa stils: YOU WEDDING AGENCY

Līgavas pušķis, piespraude, dekors kāzu kūkai: FIORI ZIEDI

MUAH: ANNA EšENBERGA

Kāzu auto: HIPPIEBUS.LV

Kāzu stils: māksliniecisks, boho

Kāzu toņi: antīkais zelts, tumši zils, pelēcīgi balts, zaļš.

Kāzu video: Raitis Bērziņš


Reizē ar likteņa lēmējiem un auglības dieviem, senie latvieši pielūdza dabas dievības. Viena no tām bija Saule. Saule ir mūžīgās kustības un dzīvības simbols. Visa redzētāja un zinātāja. Saule dod siltumu, pateicoties Saulei var izaugt laba raža. Tā rūpējas par cilvēkiem. Vienkāršākā Saules zīme ir aplis. Saules vīrs ir Mēness. Visvienkāršākā Mēness zīme ir pusloks. Latviešiem Mēness, atšķirībā no citām tautām, ir vīrišķā dievība. Latvju teikās Mēness brauc precēt Sauli. Mēnesim, kā jau citiem Debesu iemītniekiem, piedēvēts savs nams un dzīvnieki.

Koncepts Saule un Mēness radās balstoties uz to, ka Saule nespēj bez Mēness un Mēness nespēj bez Saules. Viņi ne vien alkst viens pēc otra, bet arī dalās savā mīlestībā un spēkā ar apkārtējiem.

Lai sajustu Saules un Mēness klātbūtni, šie divi simboli caurvija visu kāzu dienu, sākot ar pirmajiem kāzu vēstnešiem - ielūgumiem.

Vakara nobeigums jeb jaunās sievas stiprināšanas rituāls tika pastiprināts ar dzintara putekļu mešanu ugunī, lai apaļais ugunskurs un uguns savieno Sauli un Mēnesi.