Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

Ludmila & Zigis

Ludmila & Zigis

Mūsu kāzu stāsts

Kopš bildinājuma, bija skaidrs, mēs negribam standarta kāzas, ar 7 tiltiem, vārtiem un tamlīdzīgām tradīcijām. Bet izdomāt kā organizēt harmonisku svinēšanu, lai patiktu gan konservatīvajiem vecākiem, gan super lustīgajiem draugiem, kas bija grūti. Galvenā doma, ko paturējām prātā -

taisām kāzas kā mēs gribam, nevis “kā vajag”, kā “vecāki saka un pieprasa”.

Ar laiku izkristalizējās ideja par pikniku 31.jūlijā, ar zviedru galdu, kur visi varētu baudīt ābeļdārzu Burtnieki. Taču šķirstot dažādas kāzu bildes, ieminējos, ka būtu forši -kāzas ziemā. Vasarā jau tā daudz pasākumu, ziemā - nav. Domāts - darīts!

Vēl viena lieta, ko noteikti negribējām piedzīvot - kāzu plānošanas stresu, visu gribējām maksimāli vienkārši un mīļi. Dzirdēju, ka dekorēšana prasa daudz nervus, tāpēc jau sākotnēji zināju, ka dekorēs ābeļdārza meitenes, jo tur bija viens zvans:

Es: „Viola, vai varēsi?”
Viola: „Varēšu!”
Es: „Man kaut kas jāsaka, ko un kā es gribu?”
Viola: „Nē, es jau zinu!”

Pateicu tikai datumu un vietu. Un viss bija ideāli!

Izvēlēties fotogrāfu un video operatoru bija grūti! Tik plaša izvēle! Nācās vadīties pār sajūtām un tās nepievīla - mums ir skaistākās kāzu foto par kurām vien var sapņot! Kā teica viens draugs: “Kurš gan būtu domājis, ka jūs varat būt tik skaisti!”

Kāzu plānu arī vajadzēja pārplānot, un kāzu datums tika pielāgots tam. Ar fotogrāfa padomu rādās ideja par fotosesiju pirms ceremonijas un nedaudz vēl pēc. Pēc ceremonijas Mārupē ar tuvākajiem draugiem devāmies uz Kuldīgu, kur restorānā Bangerts baudījām svētku pusdienas, un, tad uz Liepājas pusi, uz kempingu Jūras krasti, kur pavadījām ar draugiem superīgu nedēļas nogali. Tā kā kempings bija pieejams tikai pēdējā februāra nogalē, tā arī pielāgojām kāzu datumu.

Dzimtsarakstu nodaļa: biju pārliecināta, ka varēsim sakarkstīties un nofotgrafēties ar ciemiņiem Ziemeļrajona dzimtsarakstu nodaļā, taču tajā dienā tā nestrādāja. Nācās meklēt citus variantus, līdz palikām pie Mārupes, kas bija super izdevīgi, atrašanās dēļ.

Kāzu ceremonijā bija visi, kurus mēs gribējām redzēt piknikā.

Make-up/mati: paprasīju padomu divām draudzenēm, kuras ir stipri zinošākas šajās lietās, abas neatkarīgi viena no otras ieteica vienu un to pašu meistari - ideāli, jautājums atrisināts!

Apģērbs: biju iztēlojusies kādu kleitu gribu un noteikti zināju, ka negribu tērēt nenormālas summas. Pasūtīju no asos.com - man atnāca ideālākā kāzu kleita. Komplektā ar matu rotu no spalvām - burvīgi. Ar vīra uzvalku tik labi negāja un asos variants bija pilnīgi garām. Braucām melkēt vietējās bodēs. Pēc pirmā veikala, jutu, ka viņa pacietības kapacitāte tuvojas beigām, bet pierunāju iebraukt Drēbju skapī un pielaikot kaut vai vēl vienu uzvalku. Pirmo, kas šķita labs, pielaikoja un patika! Ok, ņemam!

Fotosesija pirms ceremonijas ļāva samazināt ciemiņiem gaidīšanas laiku pēc ceremonijas un ļāva mums ilgāk baudīt šo skaisto dienu.

Liels paldies Klaidam, kurš ieteica abas fotosesiju vietas - gan Spilves lidlauku , gan karjeru - viņš ātri “uzķēra” mūsu sajūtas.

Jāsaka, ka visu pagājušo ziemu nebija sniega un, tieši, tieši precīzi, mūsu kāzu rītā sasniga - Mārupes apkaimē. Pat citur nebija sniega! Taču pēc ceremonijas mēs devāmies uz fotosesiju ārā un tur sanāca skaistās ziemas kāzu bildes.

Lai mazinātu stresu un skriešanu pēc ceremonijas, mēs dažus darbiņus deliģējām mūsu draugiem - vieni izņēma saldo, ko paņemt līdzi, citi aizveda dāvanas uz mājām, citi brauca uz trauku nomu. Neviens mūs negaidīja, un, mums bija mierīgs brīdis fotogrāfijām brīvā dabā. Tālāk, tikai ar dažiem draugiem, satikāmies jau Kuldīgā, kur vedēji sagatavoja nelielu atrakciju uz Ventas tilta - braucienu ar tandēma riteni pāri tiltam uz restorānu. Smieklīgi, mīlīgi un ļoti sniegoti sanāca, jo tajā brīdī sākās traka snigšana.

Pēc vakariņām devāmies uz kempingu, kur svinējām līdz rītam. Vedēji bija sarūpējuši mazu ceremoniju pusnaktī, jūras krastā - jūru nevarēja redzēt, bet varēja dzirdēt un just. Nākamajā dienā mēs sarūpējām draugiem nelielu dāvanu - visiem kopīgu fotosesiju, kas izvērtās par ļoti foršu pastaigu. Galvenais, kas bija jāatrisina - ko darīt ar vakariņām 14 piaugušajiem un 6 bērniem? Sarīkot kulināro šovu My Kitchen Rules stilā! Sadalījāmies kungu un dāmu komandās, sadalījām ēdienus un ķērāmies pie plānošanas un gatavošanas. Tas daudziem īpaši palika atmiņā, jo visi bija iesaistīti un darbojās. Un kopā izdevās ļoti gardas un glaunas vakariņas. Mums viss izdevās!

Mūsu kāzās mēs palikām mēs. Nekā lieka. Nekā sarežģīta. Pilnīgi mēs.


Kāzu fotogrāfs: KLAIDS LIELBIKSIS
Deko & ziedi: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI
Pusdienas pēc ceremonijas: RESTORĀNS BANGERTS
Fotosesijas vieta: SPILVES LIDOSTA
Kleita: ASOS
Uzvalks: DRĒBJU SKAPIS
MUAH: LINDA LIEPIŅA
Matu rota: HAND MADE BY EVITA VILDE
Nedēļas nogale: KEMPINGS JŪRAS KRASTI