Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

ŽANETE & OSKARS

ŽANETE & OSKARS

Kāzu fotogrāfs: JĀNIS VARTS

MUA: KRISTA ZVIRGZDIŅA

Kleita: Kāzu modes salons CATRIN

Vieta: ALBERTA MUIŽA

Video: VALTERS MIRKšS


Kā jau daudziem pāriem, kas kāzas bija plānojuši 2020. gada pavasarī, arī mums plānoto kāzu dienas datumu nācās pārcelt. Nomainījām ne tikai datumu, bet arī baznīcu, svinību vietu, dienas plānu un visu medusmēneša plānu. Jāatzīst, ka visas pārmaiņas - pēdējā brīža rezervāciju izmaiņas, atcelti pakalpojumi, ierobežojumi - bija pamatīga stresa noturības pārbaude mums abiem. Kāzas, ar lielu cerību, ka Covid būs norimies, pārcēlām uz septembri.

Jā, “otrais vilnis” septembrī vēl nebija sācies, ierobežojumu bija mazāk, un mums izdevās! Izdevās ierasties gan ģimenei, gan draugiem no ārzemēm. Mēs abi esam neizsakāmi pateicīgi par to, ka nācās pārplānot visu kāzu dienu, jo viss, kas tika izmainīts, bija tikai uz labu!

Visu pārmaiņu dēļ no nepareizas baznīcas uzskatiem nonācām pie fantastiska priestera un mums sirdij tuvākās draudzes un mājīgākās baznīcas. No viesu nama, kas atradās diezgan tālu, turklāt ar ļoti neatsaucīgiem īpašniekiem nonācām pie mums netālu esoša viesu nama ar burvīgām telpām, atsaucīgu personālu un lielisku servisu. No perfekti izplānota medusmēneša ceļojuma uz Bali, kur mēs baudītu tropus, skaistas villas, Āzijas šarmu, nonācām pie, iespējams, emocijām un piedzīvojumiem bagātākā ceļojuma ar mašīnu caur Eiropu divu nedēļu garumā, apceļojot 13 valstis! Un vēl no daudz mazām detaļām, kas visu mūsu kāzu dienu izmainīja uz pilnīgi citu pusi - un tikai uz to labāko.

Ja sākotnēji kāzu plānošanā pievērsām uzmanību tādām detaļām kā - datums, un tā nozīme mūsu dzīvē, ielūgumu dizains, fotosesija kāzu dienā pārdomātā vietā ar dekorācijām, līgavas gatavošanās rīts jāieplāno greznās viesnīcas telpās- tad, sākoties visām pārmaiņām, ierobežojumiem, atceltiem un mainītiem plāniem, mēs sapratām, ka mazāk ir jādomā un jāiespringst par lietām, ko, par spīti centieniem, vienkārši neizdodas noorganizēt un saplānot. Rezultātā šīs lietas mūs tikai apgrūtina, un, iespējams, šis lietas ir radītie standarti - kā un kam ir jābūt, un mēs paši nemaz to nevēlamies iekļaut mūsu dienā.

Mēs sākām paļauties tam, ka var notikt ne tā, kā mēs to plānojām. Mēs radījām dienu tā, lai mēs to varam baudīt - lai nebūtu lietas un notikumi, kas var noiet greizi, lai šo dienu varam izbaudīt!

Mums izdevās - no sirds, pa īstam un ļoti laimīgi!