Sūtīt ziņu Losbergi Art & Wedding Resort


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Losbergi ir vieta, kas atrodas neskartas dabas ielokā, bez kaimiņiem, plašu reljefainu pļavu un mežmalu ieskauta, sevī auklējot četrus ainaviskus dīķus, dižozolu aleju, ķiršu dārzu un lielu, senu namu, kas pavisam nesen ir ticis pie jaunām, mūsdienīgām telpām, lai piepildītu to sienas ar sev mīļi gaidīto viesu smiekliem, čalām, svētkiem un nesteidzīgas atpūtas brīžiem. 

Jaunatvērtajā atpūtas kompleksā piedāvājam īpašu svētku un gaumīgas atpūtas iespējas,  kā arī komfortablas nakšņošanas iespējas gan lielākām, gan mazākām kompānijām. 


Saules Apartamenti

Nakšņošanai piedāvājam īpaši romantisku 110kvm plašu Luksus Numuru Saules Apartamenti ar pārdomātu dizainu un plašiem logiem, kas ļaus pazust laikā un telpā, ļaujot baudīt mainīgās dabas gleznas un elpu aizraujošus skatus tālumā, apartamentu viesus lutinot no saullēkta līdz saulrietam. Apartamentos ir padomāts par augstākās kvalitātes komfortu, nodrošinot viesiem visu nepieciešamo bezrūpīgai atpūtai. Par viesu labsajūtu rūpēsies gan mūsdienīgas tehnoloģijas numurā, gan pārdomāti, funkcionāli dizaina elementi, gan bagātīgas brokastis no rīta, kas ir iekļautas rezervācijas izmaksās.  Ieslēdzot vakara apgaismojumu telpās un maģisko oniksa sienu, apartamenti pārvēršas jaunās sajūtu nokrāsās, atliek vien ērti iekārtoties kādā no zonām un izbaudīt.


Mansarda Guļamstāvs

Mājīgajā ēkas mansardā ir iespējams nakšņot līdz 32 personām. Guļvietas ir iekārtotas savstarpēji atdalītos divvietīgos un četrvietīgos numuriņos, kā arī pēc nepieciešamības, iespējams telpā izvietot papildus guļvietas. Mansarda guļamstāvā atrodas arī mīksto mēbeļu atpūtas stūris un projektors filmu vakariem. Iespējams nakšņot arī divatā, ģimenes vai draugu lokā mazākām kompānijām.


Banketzāle

Mūsdienīga dizaina banketzāle ar betona sienām, grīdu un kolonnām būs pateicīgs fons jebkura stila dekorācijām un noskaņai. Telpa paredzēta līdz 100 viesiem. Uz vietas pieejami 10 apaļie galdi un 60 krēsli, mīksto mēbeļu atpūtas stūris, bāra zona un "Marilyn Monroe" grīda, kas liks dāmu kleitām un matiem virpuļot vieglas brīzes pavadībā, radot skaistu pārsteiguma momentu viesiem vai fotoatmiņām. Tāpat telpā iespējams rīkot seminārus un korporatīvos pasākumus, uz vietas pieejams gan projektors, skaņu sistēma un mikrofoni, gan uz statīva pārvietojams lielais TV ekrāns.


Mākslas Meditācijas Telpa

Telpa, kur tiks radītas atmiņas, emocijas, sajūtas un paliekoši mākslas darbi, kas kļūs par oriģinālu interjera elementu, atgādinot par kopīgi piedzīvotu īpašo pieredzi pāriem, ģimenēm vai draugiem. Atbilstoši iekārtotā romantiski baltā telpā, būs iespēja radīt gleznas uz audekla bez otu palīdzības, izmatojot tikai savas rokas un ķermeni. Viss ir pārdomāts, lai mākslas tapšanas procesa laikā būtu maksimāls komforts - apsildāma grīda, augstie logi un tieša izeja uz slēgtu vannas istabu, lai neviens un nekas netraucētu radīt atmiņā paliekošus iespaidus par piedzīvoto.

Losbergos ir iespēja svinēt un baudīt visa gada garumā, jo katrs gadalaiks piešķirs jūsu īpašajai dienai savu raksturu, padarot to neaizmirstamu, tāpat kā katru viesošanās reizi pie mums.

Citi pakalpojumu sniedzēji