Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ķermeņa korekcijas

Ķermeņa korekcijas

2 gadus ar mums

Tālivalža iela 15, Rīga

+371 20385822

aesthetica.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Ķermeņa korekcijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Vēdera plastika jeb abdominoplastika

Vēdera plastikas operācija ir iespēja atgūt skaistu, gludu un jauneklīga izskata vēderu. Protams, to vēlas ļoti daudzas klientes, tāpēc šī ir viena no pieprasītākajām procedūrām mūsu klīnikā. Visbiežāk sievietes izvēlas veikt šo operāciju, jo grūtniecības vai liela ķermeņa masas pieauguma rezultātā bojāta vēdera priekšējā siena - muskuļi ir izstiepti, ir izveidojusies diastāze (sprauga starp muskuļiem, kas rada trūces vai brukas, nesatur vēderu), ir lieka un nekvalitatīva, saplēsta, strijaina, neelastīga āda, kā arī lieki taukaudi.


Kādi ir vēdera plastikas veidi?

  • Pilnā jeb īstā vēdera plastika - operācijas laikā tiek koriģēts vēders zona no ribāja līdz kaunuma rajonam. Pilno vēdera plastiku veic, ja problēmas ir gan zem, gan virs nabas. šādā gadījumā tiek likvidēta nekvalitatīvā āda no nabas līdz kaunuma rajonam, kura tiek aizstāta ar virs nabas esošo elastīgo ādu (naba vispirms tiek atbrīvota un tad ievietota savā vietā jaunajā ādā).
  • Mazā jeb daļējā vēdera plastika - operācijas laikā nepārceļ nabu, bet koriģē vēderu no nabas uz leju. Procedūras laikā tiek likvidēta atslābusī āda, liekie taukaudi un strijas, savukārt naba netiek pārstādīta. Muskuļi tiek savilkti tikai zem nabas, bet dažos gadījumos - dažus centimetrus virs tās.

Operācija noris vidēji 2 stundas, pēc tās vienu nakti jāuzturas klīnikā. Pēcoperācijas periodā vienu mēnesi jāvalkā speciāla korsete, kas atslogo vēderu.

Vairāk informācijas: šeit

Ķermeņa konturēšana - liposakcija

Liposakcija jeb tauku atsūkšana ir procedūra, kuras laikā no atsevišķām ķermeņa daļām tiek likvidēti tauki. Sievietes visbiežāk tauku atsūkšanu veic gurnu, augšstilbu, ķermeņa sānu, vēdera, roku un pazodes zonās. Liposakcija nav svara korekcijas, pareizu ēšanas paradumu vai fizisko aktivitāšu aizvietošanas veids, bet gan formas un apjoma korekcijas instruments. Tauku šūnas vairojas līdz pubertātei, pēcāk to skaits paliek konstants, mainoties pašiem tauku šūnu izmēriem. Liposakcija ir vienīgā procedūra, kuras laikā iespējams izņemt miljardiem tauku šūnu.


Kas jāzina par tauku atsūkšanu?

  • Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, pacientam jābūt normālam vai pastāvīgam svaram
  • Pēc tauku atsūkšanas attiecīgajā zonā paliek normāls skaits tauku šūnu, kurš var palielināties, bet šādā gadījumā tas notiks proporcionāli - siluets un forma saglabāsies
  • Operācijas rezultāts būs redzams pēc aptuveni pusotra mēneša

Operācija un pēcoperācijas periods

Operācija parasti notiek vispārējā anestēzijā, izņemot gadījumos, kad nepieciešama maza apjoma tauku atsūkšana. Pēc lielākām operācijām 1 nakts jāpavada stacionārā, pēc mazākām - var doties mājās jau tajā pašā dienā, 1 mēnesi jāvalkā speciāla spiedoša veļa.

Vairāk informācijas: šeit