Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Karoline Zavadska photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sievietēm, nākot uz fotosesiju, vairs galvenais mērķis nav skaistas fotogrāfijas, sievietes nāk gūt neaizmirstamas emocijas un sajūtas. Kādai fotosesija ir kā terapija pie psihologa, kādai randiņš ar sevi, bet kādai iespēja sajust sevi savādāk, labāk, īpašāk... fotosesija vairs nav vienkārši skaists rezultāts, fotosesija ir process, kurš piepilda ikvienu dāmu iekšēji.

Mani sauc Karolīne, sievietes, kuras pie manis ir bijušas, dēvē mani par terapeiti un burvi, kura liek apskatīties uz sevi ar citām acīm un iemīlēt sevi.

Ikdienu satieku sievietes, tik dažādas, tik īpašas, tik skaistas, bet katrai no mums ir savi tarakāni galvā, ar kuriem es cenšos palīdzēt cīnīties. Savu fotosesiju laikā mēs ar sievietēm ne tikai fotografējamies, bet arī runājam, tāpēc bieži vien sievietes mēdz pieteikties pie manis uz sievišķīgu fotosesiju, uzsākot saraksti ar vārdiem: ''Klau, man vajag izkratīt sirdi'', es to ārkārtīgi novērtēju. Ikdienas steigā sievietes aizmirst par sevi un neļauj sev padomāt par to, kā viņas jūtās, rutīna lēnām zog sieviešu dzirksteli acīs. Tu sev esi viena, velti laiku sev, palutini sevi. 

Fotografējot, man svarīgākais ir iemūžināt sievietes dvēseli un iekšējo stāvokli un tikai pēc tam izskatu, tāpēc manis sniegtu rezultātu mēdz saukt par dziļu un īstu. 

Ar katras sievietes sajūtām aktīvi dalos savā Instagram, vairāk droši lasi tur.

Bezgala augstu vērtēju katru no jums un jūsu uzticību. Ar lielu prieku, lepnumu un godu likšu justies tev īpašāk. 

Ja rodas kāds jautājums - droši, jebkurā laikā! 

Ar mīlestību, 

Tava fotogrāfe Karolīne