Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar BALTZELTS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Jaunā laulību gredzenu kolekcija no juvelierizstrādājumu veikalu tīkla Baltzelts ir mīlas stāsts.

Laulību gredzeni - tās ir ne tikai rotaslietas līgavai un līgavainim, bet arī mūžīgās mīlestības un lojalitātes simbols. Laulību gredzeni - mūžīga vērtība, zvērests cits citam un kāzu ceremonijas elements.

Kā pareizi izvēlēties laulību gredzenus? Tiem vajadzētu attēlot jūsu stilu, individualitāti, dzīves garšu. Pats galvenais būt pārliecinātiem, ka izvēlētie gredzeni ir visam mūžam. Baltzelts piedāvā plašu laulību gredzenu klāstu no baltā, dzeltenā un sarkanā (Krievijas) zelta ar briljantiem vai bez. Piedāvājumā ir gan kombinētie, gan ekskluzīvie, gan klasiskie laulības gredzeni, vairāk nekā 120 gredzenu modeļi par zemākajām cenām Rīgā! Jums tiek piedāvāta iespēja iegādāties laulību gredzenus mūsu veikalos uz vietas vai noformēt pasūtījumu. Jūsu gredzenus mēs izgatavosim 15 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas.

Esat mīļi gaidīti mūsu juvelierizstrādājumu veikalos Rīgā! Mēs ticam, ka jūsu mīlestība būs mūžīga un laimīga. Mūsu uzdevums ir dot jums labāko, mūsu dārgie jaunlaulātie!

Veikalu adreses:

  • TC Alfa, Brīvības gatve 372, Rīga;
  • TC Mols, Krasta iela 46, Rīga;
  • TC Damme, Kurzemes prospekts 2, Rīga;
  • TC Sky and More, Duntes ielā 19a, Rīga;
  • TC Sahara, Lubānas iela 117a, Rīga;
  • TC Minskas centrs, Nīcgales iela 2b, Rīga.