Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LEIMIA PHOTOGRAPHY

LEIMIA PHOTOGRAPHY

1 gadus ar mums

+371 24871293

LV, ENG, RU

Sazināties ar LEIMIA PHOTOGRAPHY


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mani sauc Megija un esmu jaunais fotogrāfs - Leimia Photography.

Man vienmēr ir paticis pucēties un bildēties, vienmēr ir interesējusi fotografēšana, bet ne tādā līmenī, lai lielāko daļu sava laika atdotu fotografēšanai, taču tā ir sanācis, ka šobrīd tas nav tikai mans hobijs, bet sirdslieta. 

Fotografējot ģimenes, bērnus, pārus, rodas daudz savādākas un neparastākas emocijas. Prieks, ka es varu iemūžināt šos skaistos mirkļus.

Fotografēšanu es ļoti iemīlēju, kad 3 gadus atpakaļ sāku bildēt savas princeses. Varētu teikt, ka no mēnešbildēm kļuvu par fotogrāfu. Ja vajadzētu salikt kopā vārdus par manu foto stilu, tas noteikti būtu - dabīgs un noķerts moments. 

Ļoti patīk daba, jūra, ziedēšanas laiks. 

Krāsim momentus, radīsim atmiņas!


Foto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHYFoto: LEIMIA PHOTOGRAPHY