Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Īpašais piedāvājums līgavām no Aesthetica

Īpašais piedāvājums līgavām no Aesthetica

1 gadus ar mums

Tālivalža iela 15, Rīga

+371 20385822

aesthetica.lv/

LV, EN, RU

Sazināties ar Īpašais piedāvājums līgavām no Aesthetica


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Aesthetica klīnikas misija ir izcilība veselības aprūpes un estētiskās medicīnas jomā, nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus modernā, komfortablā klīnikā. Kvalitatīva plastiskā ķirurģija - tā ir ārējā tēla rekonstrukcija un pašapziņas celšana. Mūsu profesionālā komanda tic, ka lielisku rezultātu veido ne tikai prasmīgums un jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, bet arī aizrautība un degsme, lai sniegtu vairāk nekā mūsu klienti sagaida. “Justies labāk - tā nav veiksme, tas ir lēmums!” / Dr. Evija Rodke.

Īpašie  piedāvājumi līgavai un draudzenei

Tuvojoties kāzu sezonai, esam sagatavojuši speciālu piedāvājumu tieši līgavām. Taču, kā zināms, divatā ir jaukāk, tāpēc piedāvājumu vari izmantot arī kopā ar draudzeni, izvēloties katra sev tīkamo procedūru.

Gatavošanās lielajam notikumam ir aizraujoša, taču reizē arī rūpju pilna. Aesthetica līgavu piedāvājums ir radīts, lai palīdzētu saposties un relaksēties vai pat piepildīt kādu sen lolotu sapni. Esam sagatavojuši trīs dažādus komplektus - DIMANTS, RUBĪNS un SMARAGDS - kas ļaus izbaudīt Aesthetica klīnikas pakalpojumu klāstu īpaši izdevīgi.

Papildus piedāvājumi

Vēlaties atpūsties ilgāk? Esat laipni aicinātas skaistuma un veselības procedūras izbraudīt arī VAIRĀKU DIENU garumā! Nakšņošanas cena divām personām klīnikas viesu apartamentā darba dienā ar iekļautu ēdināšanu 300-330 eiro, atkarībā no izvēlētā komplekta (parasti 350 eiro).

Uzturēšanās laikā klīnikā, jums būs iespēja šīs procedūras izmantot atkārtoti par īpašu cenu no izvēlētā komplekta cenrāža.

Komplektā ietvertos pakalpojumus vari izbaudīt viena vai kopā ar draudzeni, sadalot veicamās procedūras savā starpā. Piemērs: viena draudzene veic zobu higiēnu un balināšanu, otra - injekcijas un kosmetoloģijas procedūru.

*Atlaide tiek piemērota vienai plastiskajai operācijai. Operāciju veic Dr. Ieva Lāce vai Dr. Marta Rudakovska. To vēlams veikt ne vēlāk kā 2-3 mēnešus pirms svarīgiem notikumiem! Operācija veicama laicīgi pirms vai pēc skaistuma un veselības rituāliem! Operācijas izmaksas nav iekļautas komplekta cenā. Piedāvājuma izmantošanas un operācijas laika rezervācijas termiņš: 3 mēneši kopš komplekta iegādes brīža. Piedāvājums spēkā līdz 2023. gada beigām. Atlaides nesummējas ar citām akcijām!