Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PIENENEART

PIENENEART

3 gadus ar mums

Skolas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

+371 28624918

LV, EN, RU

Sazināties ar PIENENEART


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


PieneneArt ir dažādos stilos veidotas dekorācijas un ziedu kompozīcijas, kas piešķirs vēlamo atmosfēru jūsu dzīves svarīgākajiem notikumiem.

Balstoties uz klientu kvēlākajām vēlmēm, izveidosim dekorācijas un ziedu kompozīcijas, kas radīs vēlamo atmosfēru svinību norises vietā. Svinību noskaņas piešķiršanai, mēs izmantojam dzīvos ziedos, dekoratīvas arkas, laternas, lampiņu virtenes, dažāda veida vāzes un citus dekoratīvos elementus.

pieneneart-kazu-dekoracijas-floristika


Rezervācija

Lai rezervētu savu sapņu noskaņu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu, zvanot vai izmantojot sociālos saziņas tīklus.

Norunāsim tikšanos jums izdevīgā laikā un ērti pieejamā vietā, lai apspriestu un vienotos par nepieciešamo pakalpojuma veidu, kā arī sniegsim atbildes uz jūsu jautājumiem, neskaidrību gadījumā.

Pavasara/vasaras sezonā rezervāciju vēlams veikt 1-2 mēnešus pirms gaidāmā pasākuma, savukārt rudens/ziemas sezonā - 1 mēnesi iepriekš.


Cenas

Pakalpojumu cenas ir sākot no 400 EUR, cena ir atkarīga no dekorāciju apjoma, izmantoto materiālu daudzuma un veida.


Citi piedāvājumi

Veidojam ziedu pušķus dažādiem dzīves notikumiem, dekorācijas bērnu un pieaugušo ballītēm, piedāvājam dāvanu saiņošanu, kā arī organizējam meistarklases lieliska laika pavadīšanai un jaunu iemaņu apgūšanai.


Vairāk info arī: PIENENEART

KĀZU DEKORĀCIJAS