Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

R.EVOLUTION TOP

R.EVOLUTION

3 gadus ar mums

Kr.Valdemāra iela 33-3, Rīga, LV-1010

+371 27477732 +371 67069116

LV, EN, RU

Sazināties ar R.EVOLUTION


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


R.Evolution - intelektuālā nekustāmā īpašuma attīstītājs ar ļoti īpašu un rūpīga pieeju arhitektūras dizaina kvalitātei un materiālu atlasei.  Katrs mūsu projekts ir sava veida radoša, atvērta personība, kas tiecas uz saskaņu un līdzsvaru, smeļas iedvesmu dabā un no dabas materiāliem.


Lasi vairāk:

Atsvaidzini mājokli pavasarī


Filozofu Rezidence

Filozofu Rezidence ir viens no visspilgtākajiem daudzdzīvokļu ēku kompleksiem Rīgā, kas atrodas Raņķa dambī 34. šīs ēkas, kas kopā ar pirmajiem debesskrāpjiem - Saules akmeni un Z-Towers - veido Latvijas galvaspilsētas nākotnes zonu, ir arhitektūras veltījums 18. gadsimta vācu filozofiem un apgaismotājiem Johanam Georgam Hāmanim un Johanam Gotfrīdam Herderam, kuri, Rīgā pavadot laiku, smēlās iedvesmu no apkārtējās vides.

Ēku arhitektūra ir turpinājums kvartāla ģenerālkoncepcijai. Vizuāli ēkas atgādina citu uz citas saliktu grāmatu kaudzi, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofiju. Katra dzīvokļa terašu un balkonu atšķirīgais izmērs un novietojums palīdz arhitektam paveikt šo sarežģīto uzdevumu - vizualizēt šo tēlu un sniegt iemītniekiem iespēju baudīt meditatīvu mieru. Skatu dēļ, kas paveras uz Filozofu aleju un Vecrīgu, pirmais dzīvojamais stāvs ir pacelts 14 metru virs zemes, zemes līmenī ir tikai nesošās kolonnas un halle ar 12 metru augstiem griestiem, kurā projekta iemītnieku vajadzībām atradīsies plaša bibliotēka.

filozofu-residence
R.EVOLUTION / FILOZOFU REZIDENCE

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, pārdošanā ir trīsistabu dzīvokļi ar 2 guļamistabām, daži četristabu dzīvokļi ar 3 guļamistabām, kā arī divistabu dzīvokļi ar 1 guļamistabu. Dzīvokļu platība pieejama no 52 līdz pat 144 kvadrātmetriem, ar dzīvokļu apvienošanas iespēju. Katrā dzīvoklī ir 5,5 - 100 kvadrātmetru terase ar platumu ne mazāku kā 1,8 metri. Dzīvokļus Filozofu Rezidencēs var iegādāties arī, izmantojot piedāvājumu “Gudra īre” - īre ar izpilrkuma tiesībām, kad sākt dzīvot var jau tūlīt, bet iegādāties - tikai pēc gada, turklāt visa iemaksātā īres maksa 100% apmērā tiks ieskaitīta pirkuma summā.

Vairāk info: www.phresidence.lv


Lofts & Rosegold

Tāpat kā citos uzņēmuma R.EVOLUTION projektos, Lofts & Rosegold svarīga loma ir kvartāla filozofijai. Mājot - „būt mājās”, tas ir dvēseles stāvoklis, kad jūtaties īpaši stipri, piepildīti ar laimi un esamības prieku.

Lofts & Rosegold visas cilvēka dzīves izpausmes mijiedarbojas un ir savstarpēji saistītas. Tās apvieno skandināvu stila filozofija un laimīgas dzīves filozofija, kura piepilda šo projektu ar harmoniju un kopību. šeit dažādu laikmetu arhitektūras stili atklāj un papildina viens otru. Plašā halle - kā pievilkšanās centrs, komercplatības paplašina kvartāla iedzīvotāju iespējas, bet iedzīvotāji atbalsta uzņēmējus, kuri darbojas zem vienas kopīgās ēkas jumta.

lofts-rosegold
R.EVOLUTION / LOFTS & ROSEGOLD

Par Lofts & Rosegold sirdi un skandināvu stila filozofijas iemiesojumu kļūs galvenā ēkas halle-vestibils, kura platība būs 220 m2, un griestu augstums - 4,20 metri. Interjers būs piesātināts ar galveno ideju - divu atšķirīgu arhitektūras stilu ēku apvienojumu vienā veselā, kvartāla iedzīvotāju apvienojumu ar tiem, kas ir izvēlējušies kreatīvu vidi savam biznesam.

Dzīvokļi projektā tiek piedāvāti ar pelēko apdari, ar apvienošanas iespēju. Platības - sākot no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kas atrodas no 2. līdz 7. stāvam. Griestu augstums 2,96 m, un 7. stāvā - 3,00 m.

Vairāk info: loftandrosegold.lv


HOFT

Koncepcija: HOFT - zaļā dzīvesveida, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība.

“Lidojošo koku māja” atrodas visgleznainākajā Rīgas Klusā centra krustojumā starp Strēlnieku ielu un Alberta ielu. No HOFT dzīvokļu logiem paveras skats uz jūgendstila muzeju - Stokholmas Ekonomikas augstskolu un Alberta ielu, kurā ne tikai ir katrai ēkai unikāla fasāde, bet arī daudz pilsētas stāstu, tās pazīstamo iedzīvotāju un viesu.

hoft
R.EVOLUTION / HOFT

HOFT sastāv no divām ēkām - rekonstruētas vēsturiskās ēkas ar diviem papildu stāviem, un jaunas septiņu stāvu ēkas. Vissvarīgākā un pat gandrīz maģiskā HOFT īpašība - 39 bonsai koki, kas novietoti uz ēku terasēm un fasādes. Tagad, kad HOFT ir jau pilnībā pabeigta, mēs redzam, ka tas ir ne tikai vienīgais tāda veida ainaviskās arhitektūras projekts - tas veido pārsteidzoši delikātu līdzsvaru starp pilsētas dzīvesstilu un saikni ar dabas saglabāšanu, ko modernās galvaspilsētas dinamikā ir grūti iztēloties.

Dzīvokļi projektā tiek piedāvāti ar pelēko apdari, dzīvokļu platības: no 76 m2 līdz 232 m2, ar apvienošanas iespēju. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, kuru platība ir ne mazāka par 1,80 m, lieli gaiši logi un logi līdz grīdai ar grezniem skatiem uz pagalmu un kokiem. Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos - 3,00 m.

Vairāk info: www.hoft.lv


Villa Milia (Jūrmala)

Projekta koncepcija ir paaudžu saikne, laika saikne, kā arī atmiņas par izciliem cilvēkiem, kuri paši savām rokām veidojuši sava mūža vēsturi un atstājuši savu ieguldījumu pilsētas, valsts un pasaules vesturē. Villa Milia ir veltījums izcilajai Latvijas 20.gs. sākuma sievietei Emīlijai Benjamiņai - Villa Benjamina saimniecei.

Haļļu arhitektūra un interjeri ir Latvijas dizaina zvaigznes Zanes Teteres meistardarbs - laikmetīgs, monumentāls un vienlaikus arī Jūrmalai raksturīgajā stilā atvērts un gaisīgs.

villa-milia
R.EVOLUTION / VILLA MILIA

Un protams, projekta atrašanās vieta - ir galvenais jebkura nekustamā īpašuma projekta komponents un Villa Milia tā ir īpaša. Villa Milia atrodas Dzintaru prospektā, Jūrmalā. Dzintaru prospekts ir “zelta jūdze”, ekskluzīvo privātmāju un villu rajons, kurā atrodas elitārā nekustamā īpašuma jaunbūves. Luksusa klases apbūve veido īpašu sociālo vidi: drošību, mieru un respektablitāti. Dzintaru prospekts ir pats Jūrmalas centrs, vienlaikus projekts atrodas pirmajā līnijā, zināmā attālumā no pilsētas drudža. Tikai 100 metrus garā kāpu zona atdala projekta teritoriju no jūras.

Villa Milia ir kluba projekts (tajā ir tikai 15 dzīvokļi) un ir kolekcionārā nekustamā īpašuma paraugs, jo šādi projekti tiek veidoti ārpus konkurences un ārpus tirgus, tie vienmēr ir pieprasīti un vienmēr ir cieņā.

Vairāk info: www.villamilia.lv


Vairāk informācijas arī: R.EVOLUTION


MĀJOKLIM