Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar LIINI.LV


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Priecājamies jūs iepazīstināt ar mūsu profesionālo sirdslietu - aizkaru šūšanu pēc pasūtījuma!

Jau vairāk kā piecus gadus mēs saviem klientiem pēc individuāla pasūtījuma radām skaistus aizkarus, spējot rast risinājumus visdažādākajām gaumēm. Veiksmīgas sadarbības rezultātā ir īstenotas klientu vēlmes, palīdzot piepildīti sapņus par mājīgu telpu ar unikālu raksturu. 

Katrs solis mūsu sadarbībā ar klientu ir vērsts uz rūpīgu darba procesu, lai aizkaru izvēle būtu maksimāli ērta un viegla. Mēs braucam uz klienta objektu ar audumu paraugiem, lai reālā vidē sniegtu iespēju redzēt un sajust audumu, tā struktūru un īpašības. Plašā pieredze aizkaru izgatavošanā un uzstādīšanā mums ļauj sniegt padomus visdažādākajās ar aizkaru izveidošanu un uzstādīšanu saistītās situācijās, tostarp piedāvājot risinājumu piemērotu stangu vai sliežu izvēlē, kā arī efektīvi risinot problēmas ar nestandarta logiem.

Mūsu un arī klientu iecienītākais brīdis ir sliežu instalācija un aizkaru pielikšana - tieši šajā posmā telpa allaž sāk atdzīvoties un tajā ienāk mājas dvēsele. To neslēpj arī mūsu kliente Kristīne, par māju sakot:

Ja lampas sievietes tēlā varētu pielīdzināt kurpēm, tad aizkarus pavisam droši varam saukt par kleitu - vienkāršu, greznu vai graciozu - vadoties pēc noskaņojuma un gaumes sajūtas!

Mūs valdzina šis salīdzinājums un ticam, ka aizkari ir ne tikai praktisks elements, bet arī skaista un būtiska mājas interjera sastāvdaļa.

Mēs aicinām jūs pievienoties mūsu klientu pulkam un ar lielāko prieku ievedīsim jūs aizkaru mākslinieciskajā pasaulē, radot īpaši jums piemērotu risinājumu no plašā iespēju klāstu. Iedrošinieties piešķirt savai dzīves telpai unikālu raksturu un siltumu, savukārt mēs palīdzēsim radīt vīziju un to piepildīsim, sniedzot jums profesionālu palīdzību!


We are delighted to introduce you to our professional custom curtain sewing services!

For over five years, we have been creating beautiful curtains tailored to our clients' individual orders, offering solutions for various tastes. Through successful collaborations, we have fulfilled our customers' desires, helping them bring their dreams of a cozy space with a unique character to life.

Every step of our partnership with clients is dedicated to a meticulous work process, ensuring that the selection of curtains is as convenient and effortless as possible. We visit clients' premises with fabric samples, providing them with the opportunity to see and feel the texture and characteristics of the materials in a real environment.

Our extensive experience in curtain manufacturing and installation allows us to provide advice in various situations related to curtain creation and installation. This includes offering suitable rod or rail options and effectively addressing issues with non-standard windows.

The most cherished moment for both us and our clients is the installation of the curtains and the final touch that brings the space to life, infusing it with a true sense of home. Our client Kristine beautifully described her home as follows:

If lamps could be likened to a woman's shoes, then curtains can confidently be called a dress - simple, luxurious, or graceful - depending on the mood and sense of taste!

We are inspired by this comparison and believe that curtains are not just practical elements but also beautiful and essential components of home interior design.

We invite you to join our community of clients, and with great pleasure, we will introduce you to the artistic world of curtains, creating a solution specifically tailored to your needs from a wide range of possibilities. Dare to give your living space a unique character and warmth, and we will help you envision and fulfill it by providing professional assistance!


Lasi vairāk:

Atsvaidzini mājokli pavasarī