Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ziedu ekspresis TOP

Ziedu ekspresis

2 gadus ar mums

Buļļu iela 45, Rīga, LV-1067

+371 28035888 +371 25418664

zieduekspresis.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Ziedu ekspresis


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Skaistas detaļas dara mirkļus burvīgus!

Ziedu ekspresis - ziedu, telpaugu un dekoru vairumtirdzniecības bāze, kas pieejama ikvienam.

Izzinot jūsu vēlmes un pievienojot mūsu pieredzi, spējam piedāvāt labāko kvalitāti un izdevīgākās cenas.


Pakalpojuma veids

Ziedu ekspresis ir ziedu, telpaugu un dekoru vairumtirdzniecības bāze, kas pieejama ikvienam.

Mums ir plašs ziedu, telpaugu un dažādu dekoru piedāvājums mājoklim, dārzam un skaistām svinībām. Mūsu sortimentā ir puķu podi, dažādi interjera un dārza priekšmeti, dārza mēbeles, trauki, vāzes, grozi, laternas, sveces, saiņošanas materiāli un dāvanu kārbas, mīkstās rotaļlietas, floristikas un tehniskie materiāli.

Ja vēlaties atdzīvināt interjeru mājās vai birojā, sākot ar 2023. gadu piedāvājam arī telpu apzaļumošanu ofisiem, tirdzniecības vietām un mājokļiem.

Iekārtojam telpas ar attiecīgajai videi un kopšanas apstākļiem piemērotākajiem lielajiem augiem, palmām un mazākiem augiem.


Izgatavošanas veids

Ziedus, augus un dekorus var iegādāties uz vietas. Speciālus pasūtījumus, īpašiem ziedu un augu gardēžiem iespējams pasūtīt arī no audzētājiem.


Piegādes laiks un veids

Viss sortiments pieejams uz vietas. Lielākus ziedu apjomus vēlams rezervēt vismaz dažas dienas iepriekš. Speciālos pasūtījumus papildus sūtam no dažādiem audzētājiem. Par īpašiem pasūtījumiem, sazinieties ar mums vismaz nedēļu iepriekš.

Jauni ziedu un augu pievedumi mums ir katru trešdienu un sestdienu. Lielajiem augiem veicam arī piegādes uz mājām, cena atkarīga no pasūtījuma apmēra. 


Cena

Lai piedāvātu svaigākos ziedus un telpaugus par izdevīgākajām cenām, savu produkciju divas reizes nedēļā, iepērkam Holandes izsolēs.

Gaidīsim jūs Buļļu ielā 45, Rīgā un pavisam drīz arī mūsu jaunajā interneta veikalā, vai sazinieties ar mums un kopīgi radīsim labākos risinājumus!

Nāc ciemos pie mums un iepērkoties nosauc kodu: "Līgavām 10% atlaide" un saņem savam pirkumam 10% atlaidi no standarta mazumtirdzniecības cenas!


Saziņa:

Grieztie ziedi: +371 28035888

Telpaugi: +371 25466203

Dekori: +371 25418664


Lasi vairāk:

Atsvaidzini mājokli pavasarī