Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

CODES MUIŽA

CODES MUIŽA

5 gadus ar mums

Lielā iela 8, Code, Bauskas novads, Latvija

+371 26187018; +371 29257906

LV, EN, RU

Sazināties ar CODES MUIŽA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mantojām muižu no vectēva, kas pirms simts gadiem to nopirka. Ja nu reiz tas ir mūsu īpašums, kaut kas ar to bija jādara. Tā nu pamazām sakopām, lēnām atjaunojām, pašu spēkiem viens otram palīdzot...

Bija iecere radīt vietu, kas iepriecinās citus. Tas viss tiek darīts, lai atstātu mantojumā arī mūsu bērniem ko paliekošu. Tai ir neaprakstāma vērtība.

Codes muižā ir restaurēti vēsturiskie rokoko stila griesti, saglabātas (iekonservētas) oriģinālās ieejas durvis, kas gaida restaurāciju, atjaunota fasāde un saglabātas senās kāpnes.

Mūsu pusē trūkst lielas telpas svētku svinēšanai, tāpēc tas ir mūsu ieguvums. Turklāt, Codes muižā ir viena no retākajām baltajām zālēm Latvijā.

Mēs strādājam kvalitatīvi un nesaspiežam vairākus svētkus vienus pēc otriem. Ļaujam viesiem izbaudīt savu īpašo dienu.

Darba laiks visai elastīgs, jo paši esam pieejami uz vietas.

codes muiža kāzu svinību vieta
Foto: J. PAUĻULIS / Kāzu svinību vieta: CODES MUIŽA

Atsauksmes


Annija & Aigars

Codes muiža ir lieliska vieta, kur svinēt kāzas. Skaisti gan iekštelpās, gan ārpusē. Ap muižu liela teritorija ar dīķi, laipiņu, lapeni, vasarā ziedošiem krūmiem un kokiem. Ceremonijas vietu ārā izvēlējāmies paši, variantu ir daudz. Mums veicās ar laiku, bija silts un saulains, viss bija perfekti, arī otrajā dienā svinības turpinājām, bet turpat ārā, lapenē pie dīķa. Gaiša, plaša svinību zāle pirmajā stāvā un svaigi izremontētas, un iekārtotas istabiņas otrajā stāvā. Viss izdevās, jo muižai ir brīnišķīgi un atsaucīgi saimnieki!

codes muiža
Foto : VIJA BREIJERE PHOTOGRAPHY / Svinību vieta: CODES MUIŽA

Lauma & Mārtiņš

Izvēloties kāzu norises vietu, vēlējāmies atrast ko tādu, kas ir grezns un svinīgs, bet tajā pašā laikā ar mīļu un mājīgu gaisotni. Codes muiža atbilda visām mūsu vēlmēm. 

Anda ir ļoti atsaucīgs cilvēks, kas atviegloja gatavošanos šim svarīgajam pasākumam, iesakot gan floristi Ivetu, gan ēdinātājus - Rītausmas, kas pasniedza gardas uzkodas.

Mūsu ceremonija notika nesen atjaunotajā zālē, bet fotografēšanās - skaisti sakoptajā āra teritorijā. Viss izdevās lieliski! 

codes muiža
Foto : VIJA BREIJERE PHOTOGRAPHY

Santa & Kaspars

Savu īpašo dienu atzīmēt izvēlējāmies Codes muižā. Un izvēli izdarīt bija pavisam vienkārši.

Jau no pirmās viesošanās reizes muižā, mēs iemīlējāmies pasakaini skaistajās telpās. Tās ir patiešām greznas, bet tajā pašā laikā ļoti mājīgas un gaumīgas - nekā lieka un pompoza.

Tā kā šī gada apstākļu dēļ kāzas svinēt nolēmām brīvā dabā, tad varu pavisam noteikti teikt, ka Codes muiža ir piemērota arī šāda formāta svinībām.
Muižai piekļaujas brīnišķīgs parks ar simtgadīgām liepām, kas īpašajai dienai palīdz radīt pavisam maģisku atmosfēru. Teritorija ir ļoti plaša, kas iekārtota domājot par viesu ērtībām. Dārzs un parks ir gana liels gan nesteidzīgai pastaigai atvelkot elpu no svinībām, gan bērniem, kur izskraidīties un lieliski pavadīt laiku. Iekārtota liela un skaista lapene, ierīkota pat āra virtuve, kas ir lieliski piemērota, lai svinības vēl varētu turpināt nākamajā dienā.
Mēs pat nemeklējām papildus vietas, kur aizvadīt mūsu kāzu foto sesiju, jo parks un pati muiža bija tai lieliski piemērota.

Pats galvenais, kas mums palīdzēja pieņemt galīgo lēmumu par labu Codes muižai, bija muižas īpašnieki Anda un Harijs.

Viņi uzreiz mums lika justies gaidītiem.

Muižas saimnieki patiešām zina un saprot, cik svarīga šī diena ir jaunajam pārim. Visu gatavošanās laiku mani nepameta sajūta, ka Andai un Harijam patiešām rūp, lai katras šeit aizvadītās svinības būtu īpašas un jaunais pāris to tiešām atcerētos kā labāko dienu savā mūžā! Un mums tā patiešām bija!