Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Aleksander Zinko

Aleksander Zinko

2 gadus ar mums

+44 7450415689

zinkoen.com

EN, RU

Sazināties ar Aleksander Zinko


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Izmantojot informāciju par pāri, Aleksander katrai kāzu dienai raksta individuālu programmu. Viņš skrupulozi strādā ar iegūtajiem faktiem un neformālo informāciju, tādēļ ātri iedraudzējas ar viesiem, atrod ar tiem kopīgu valodu un saprot, kuras tēmas būs interesantas katram konkrētajam viesim.

Lūk, ko Aleksander Zinko stāsta par sevi:

Sveiki! Esmu Aleksander, Latvijā dzimis brits, kas pēdējos gadus vada kāzu ceremonijas, kāzu svinības un organizē pasākumus Latvijā un Lielbritānijā. 

Jau kopš bērnības neesmu vairījies no publikas uzmanības, spēlēju skolas teātrī, piedalījos Jautro un Atjautīgo Kluba komandā, biju komandas galvenais autors. Mēs ar Liepājas komandu pat uzstājāmies ārvalstīs. Vēlāk Lielbritānijā nodibināju savu stand-up klubu, kur uzstājos kopā ar citiem komiķiem. Tādējādi droši varu teikt, ka man ir liela uzstāšanās pieredze un labas improvizatora prasmes.

Vadu kāzas, jubilejas, korporatīvos pasākumus, labdarības vakarus, dažādus izklaides pasākumus (karaoke, viktorīnas utt.).

Esmu vadījis kāzas Anglijā, Skotijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Spānijā un Baltijas valstīs.

Man patīk būt cilvēku vidū un radīt emocijas. Tas iedvesmo! Nebaidos uzņemties risku un man patīk izaicinājumi!

Brīvi runāju angļu valodā. Ja plānots, ka pasākumā piedalīsies angļu valodā runājoši viesi, tad strādāšu tā, lai viņi justos brīvi.

Priecāšos, ja mēs sazināsimies. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai radītu jums neaizmirstamus svētkus!

Jūsu

Aleksander Zinko

+447450415689