1 gadus ar mums

Aleksander Zinko

+44 7450415689

zinkoen.com

ENG, RU

Sūtīt ziņu Aleksander Zinko


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Izmantojot informāciju par pāri, Aleksander katrai kāzu dienai raksta individuālu programmu. Viņš skrupulozi strādā ar iegūtajiem faktiem un neformālo informāciju, tādēļ ātri iedraudzējas ar viesiem, atrod ar tiem kopīgu valodu un saprot, kuras tēmas būs interesantas katram konkrētajam viesim.

Lūk, ko Aleksander Zinko stāsta par sevi:

Sveiki! Esmu Aleksander, Latvijā dzimušais brits, un pēdējos gadus vadu kāzu ceremonijas, kāzu svinības un organizēju pasākumus Latvijā un Lielbritānijā. 

Jau kopš bērnības neesmu vairījies no publikas uzmanības, spēlēju skolas teātrī, piedalījos Jautro un Atjautīgo Kluba komandā, biju komandas galvenais autors. Mēs ar Liepājas komandu pat uzstājāmies ārvalstīs. Vēlāk Lielbritānijā nodibināju savu stand-up klubu, kur uzstājos kopā ar citiem komiķiem. Tādējādi droši varu teikt, ka man ir liela uzstāšanās pieredze un labas improvizatora prasmes.

Vadu kāzas, jubilejas, korporatīvos pasākumus, labdarības vakarus, dažādus izklaides pasākumus (karaoke, viktorīnas, utt.).

Esmu vadījis kāzas Anglijā, Skotijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Spānijā un Baltijas valstīs.

Man patīk būt cilvēku vidū un radīt emocijas. Tas iedvesmo! Nebaidos uzņemties risku, un man patīk izaicinājumi!

Brīvi runāju angļu valodā. Ja plānots, ka pasākumā piedalīsies angļu valodā runājoši viesi, tad strādāšu tā, lai viņi justos brīvi.

Priecāšos, ja mēs sazināsimies. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai radītu jums neaizmirstamus svētkus!

Jūsu,

Aleksander Zinko

+447450415689





Citi pakalpojumu sniedzēji