Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Under Bowl skaņu terapija un garīgās prakses

Under Bowl skaņu terapija un garīgās prakses

1 gadus ar mums

Stabu iela 10, Rīga

+371 29513777

LV, RU, EN

Sazināties ar Under Bowl skaņu terapija un garīgās prakses


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mani sauc Kristiāna. Esmu sertificēta speciāliste - nodarbojos ar Tibetas skanošo trauku hercu terapiju, Gongu meditācijām, kā arī vadu Kakao ceremonijas un grupu nodarbības.

Vienmēr esmu sevī jutusi vajadzību dzīvot savu dzīvi pēc dabas likumiem, pētot autentisko fundamentalitāti visumā un sajūtās. Savā dzīvē vados saskaņā ar radošumu - mākslā, glezniecībā, dejā, kā arī skaņā un mūzikā. Tāpēc viens no maniem dvēseles darbiem ir darbs ar skaņu.

Es ticu, ka skaņa dziedina cilvēku visos iespējamos līmeņos, tā mūs satuvina, ārstē, rada dažādas noskaņas, iedvesmo un nomierina. Skaņā un dziesmās ir spēks! Mans mērķis ir iedot cilvēkiem spēcīgas enerģijas sajūtas un jaunu pieredzi, kā arī nomierināt sevi, vai sakārtot savas domas, sajust un ieklausīties sevī, atgūt sevi, savu potenciālu un kļūt nosvērtākam! Daru to tā, lai katrs, kurš atnāk pie manis, notur šo sajūtu sevī un iemācas to pielietot arī savā ikdienas skrējienā.

Katram cilvēkam izmantoju individuālo pieeju - uzklausu vēlmes un pielietoju atbilstošas tehnikas. Savu darbu daru no sirds, ar mīlestību un prieku, sniedzot labāko ko esmu apguvusi.

Piedāvāju:

 • Skaņu terapija ar Tibetiešu skanošajām bļodām
 • Gongu meditāciju
 • Kakao ceremoniju

Papildus šiem pakalpojumiem iespējams veikt arī Rapē cermeoniju, kā arī rīkoju dažādusSieviešu apļus gan uz vietas studijā, gan izbraukumos. sieviešu apļi ir vērsti uz pašizaugsmi, kuru laikā veicam meditācijas, elpošanas prakses, pildam dažādus pašizaugsmes uzdevumus. 

Sieviešu apļi ir lielisks pasākums, kuru var rīkot dažādos īpašos notikumus - dzimšanas dienās, vecmeitu ballītēs, izlaidumos, korporatīvajos pasākumos utt. 


Skaņu terapija ar Tibetiešu skanošajām bļodām

Saskaņā ar tibetiešu tradīcijām, dziedošo trauku atklājumi meklējami Budas šakjamuni (Buddha Shakyamuni) laikā (560-480.g. p.m.ē.) Indijā. Klausoties Tibetas skanošo bļodu skaņās, aktivizējas jūtu centri. Tas padara šīs bļodas par brīnišķīgu līdzekli, lai veiktu skaņas meditācijas, kā arī izmantotu tos terapijas seansos vispārējai harmonizācijai un organisma līdzsvara atgūšanai un pašdziedināšanai. Skaņu terapija nomierina gan fizisko ķermeni, gan prātu.

Terapija palīdz:

 • atbrīvoties no neirozes un stresa;
 • mazināt spriedzi muskuļos un ķermenī;
 • likvidēt enerģijas blokus un kompleksus;
 • līdzsvarot domāšanas procesus;
 • uzlabot koncentrēšanās spējas;
 • uzlabot miega kvalitāti;
 • izlīdzināt elpošanu;
 • normalizēt spiedienu;
 • stiprināt imūnsistēmu;
 • atjaunot harmoniju šūnu līmenī.

Ilgums: 1,5h, cena individuāli - 50€, pārim - 90€, grupai (sākot no 5 cilvēkiem) - 30€.


Gongu meditācija

Gongs ir cieši saistīts ar skanošajām bļodām, jo gongu skaņas pozitīvi iedarbojas uz cilvēka ķermeni.

Gonga skaņa dziedina, atmodina katru ķermeņa šūnu un sniedz dziļu relaksāciju, attīra prātu un stimulē nervu sistēmu, līdz ar to pārveido emocionālo stāvokli, kas ietekmē prāta darbību.

Gongu skaņu vibrācijas, tāpat kā dziedošo trauku skaņas atbilst Visuma planetārā līmeņa frekvencēm, tās rezonē ar cilvēka organisma iekšējām vibrācijām un atjauno tās sākotnējā līdzsvarā. Arī par gonga iedarbību uz ķermeni un prātu cilvēki zina un izmanto kopš seniem laikiem, un tas savienojumā ar skanošajām bļodām rada labāko iespējamo efektu.

No sakrālās ģeometrijas viedokļa - gongi un dziedošie trauki ir apaļas formas. Aplis ir mūžības, vienotības un bezgalības simbols. Virzība pa apli atgādina nemitīgu atgriešanos pašam pie sevis un to veicina skaņa un meditācija.

Ilgums: 1h, cena individuāli - 50€, pārim - 90€, grupai (sākot no 5 cilvēkiem) - 30€.


Kakao ceremonija

Kakao ceremonija tiek veikta ar dabīgu, ceremoniālo kakao (kakahuatl, verdadero cacao, true cocoa). Tas ir ļoti spēcīgs ārstniecisks augs, no kura gatavo kakao dzērienu rituālu veikšanai gadu tūkstošiem.

Kakao audzēšanas un lietošanas kultūra radusies centrālajā un Dienvidamerikā, un tā tika nodota no paaudzes paaudzē. Senie ļaudis uzskatīja, ka kakao koks atspoguļo sievietes sākumu un ticēja tam, ka augstie Dievi atsūtīja no debesīm uz zemi kakao, lai cilvēkos attīstītu garīgumu. Kā agrāk, tā arī tagad, kakao spēj sniegt enerģiju, “atvērt sirdi” un pietuvināt mīlestības sajūtai un apzinātībai.

Kakao ceremonija ir sakrāls process, kura laikā tiek “atvērta” sirds un piepildīta ar mīlestību. Ceremonijas laikā iespējams gūt iekšējo spēku, enerģiju, mieru, paaugstināt apzinātību un būt “šeit un tagad”.

Kakao ceremonija palīdz:

 • samazināt emocionālos blokus;
 • ”atlaist” iepriekšējās attiecības;
 • labāk sevi iepazīt;
 • atklāt sevī radošo potenciālu;
 • paaugstināt koncentrēšanas spējas ikdienā.

Ilgums: 2-3h, cena individuāli - 60€, pārim - 90€, grupā (sākot no 5 cilvēkiem) - 30€. Papildus Kakao ceremonijai, veicu arī Skaņu terapiju ar Tibetas skanošajām bļodām

*Katram pakalpojumam iespējams iegādāties arī dāvanu kartes.

Lai maģiski,

Tiekamies Under Bowl!