2 gadus ar mums

ZANE OZOLIŅA & ATTIECĪBU MENTORE

+371 27022756

zaneozolina.company.site

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu ZANE OZOLIŅA & ATTIECĪBU MENTORE


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Attiecības – tā ir pietiekami sarežģīta divu cilvēku – vīrieša un sievetes mijiedarbības forma. Tajā pašā laikā – to var padarīt vienkāršu, vieglu un mīlošu, izprotot sievietes un vīrieša atšķirīgās dabas un saprotot pašiem sevi. No pieredzes varu teikt, ka viena no lielākajām mākslām attiecībās ir pasme tās veidot, nepazaudējot sevi. Attiecības – tā ir lieliska vide, kur iepazīt sevi, augt un attīstīties. Taču tas iespējams vien tad, kad atveram acis uz patiesību sevī un noņemam ilūzijas par otru cilvēku.

Lai arī lielākajā daļā gadījumu klienti pie manis vēršas vien tad, kad laulībā vai attiecībās ir radušies saasinājumi, kas nerisinās ilgtermiņā, no sirds iesaku sevi sagatavot kopdzīvei vēl pirms laulību noslēgšanas.

Konsultācijās izmantoju mūsdienīgas, pārbaudītas metodes, kas ļauj ieraudzīt cēloņus un sekas esošajā dzīves situācijā, izprast savus domāšanas un darbību modeļus. Mans uzdevums ir iedot klientiem instrumentus, kas palīdz paplašināt redzējumu un pieņemt jaunus, efektīvus lēmumus – gan attiecībās, gan savā personīgajā dzīvē. Pieteikšanās individuālai konsultācijai saitē uz mājas lapu.

Organizēju arī online seminārus par aktuālām tēmām attiecībās, kur aicinu piedalīties ne tikai individuāli, bet arī pāros.


Pakalpojuma veids

Individuālas konsultācijas. Attiecību psiholoģija. Kas pārim jāzina vēl pirms laulībām. Lomas, pienākumi attiecībās, lai veidotos veiksmīga ilgtermiņa savienība. Vairāku mēnešu individuālas konsultācijas programmas veidā, ar mērķi sakārtot vēlmes, prioritātes, vērtības un iegūt iekšēju mieru un pārliecību. Semināri par aktuālām tēmām attiecībās. Konfliktu risināšanas tehnikas.


Vecuma grupas

Neierobežoti


Izmaksas

Izmaksas tiek noteiktas individuāli, vienojoties par sadarbības plānu.


Vieta

Online, Zoom platforma – no jebkuras vietas pasaulē


 

Lasi:

SIEVIETES PAŠVĒRTĒJUMS

KĀ IEMĪLĒT SEVI

VESELĪGAIS EGOISMSCiti pakalpojumu sniedzēji