Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pavāru māja

Pavāru māja

1 gadus ar mums

Pilsoņu iela 2, Līgatne, Latvija

+371 27331222

pavarumaja.lv

LV, RU, EN

Sazināties ar Pavāru māja


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sadarbojoties ar Līgatnes un apkārtnes zemniekiem un izzinot apkārtnes savvaļu, mēs meklējam mūsu reģionam raksturīgas garšas. Veidojot ēdienkarti, īpašu uzmanību pievēršam slow food filozofijai un produktu sezonalitātei, tos pēc iespējas gatavojot no deguna līdz astei.

Mūsu atrašanās vieta ļauj izmantot senos Līgatnes smilšakmens pagrabus zemnieku produktu uzglabāšanai, ļauj ēdienkartē izmantot Gaujas nacionālā parka veltes un jau trešo gadu ēdienkartē iekļaut sava dārza un bišu veltes.

Esam daļa no slow food kustības, kuras mērķis ir saglabāt vietējās tradīcijas, popularizēt bioloģisko lauksaimniecību un izglītot sabiedrību.

Kopā ar Slow food Straupe biedriem pievēršam uzmanību un atjaunojam izzūdošas Latvijai raksturīgas produktu šķirnes (skābie ķirši, Latvijas dzeltenais kālis, Burtnieku ezera zandarts, senās sēklas garšaugiem un dārzeņiem u.c.)

Zaļais sertifikāts - apliecinājums par „zaļas” saimniekošanas principu ievērošanu, resursu saudzēšanu, par videi un vietējai kopienai draudzīgu tūrisma piedāvājumu veidošanu.


No svinībām pavisam ciešā tuvinieku lokā līdz neaizmirstamam notikumam kuplā viesu skaitā - mēs parūpēsimies par īpašu garšu piedzīvojumu un noskaņu katram svinību mirklim, gan cermonijai dārzā, gan pāra sagaidīšanai, fotosesijai un dejām.


Michelin guide 2024 piešķīris restorānam Pavāru māja novērtējumu ar Zaļo zvaigzni par ilgtspējīgas saimniekošanas pamatprincipu ieviešanu restorānā. 


Darba laiks

Visa gada garumā no piektdienas līdz svētdienai (iepriekš piesakot rezervāciju).


Lasi vairāk:

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem