ANDA UPMALE // RIVERSIDE FILMS × PHOTOGRAPHY

Skaistums ir vienkāršībā!
ANDA UPMALE // RIVERSIDE FILMS × PHOTOGRAPHY>
  • +371 20250979
    +371 2025****

Saistītie kāzu stāsti

Hei! Mani sauc Anda Upmale un ikdienā darbojos zem segvārda RIVERSIDE FILMS × PHOTOGRAPHY.

Savu kāzu pieredzi sāku veidojot īsfilmas par pāra mīlestību un šobrīd esmu pievērsusies fotogrāfijas attīstīšanai. Es meklēju pārus, kas ir gatavi īstenot savu lielo dienu skaisti, vēlas sadarboties ar savu izvēlēto fotogrāfu un tam pilnīgi uzticēties, jo tas ir pats svarīgākais, lai varētu iemūžināt patiesi skaistas atmiņas!

Draudzīgums un atvērtība – šādi varētu raksturot manu darbības stilu.

Es dzīvoju līdzi dienas gaitai un bieži vien pieķeru sevi smaidot aiz kameras, spiežot kameras pogu. Man ir ļoti svarīgi iepazīt ikkatru pāri, saprast, ka esam uz viena viļņa, jo bieži ar pāriem kļūstam par draugiem un turpinu iemūžināt kā veidojas ģimene.

Vienmēr palīdzu ar ieteikumiem izveidot vislabāko dienas gaitu, lai tā būtu ērta visiem, palīdzēšu izvēlēties piemērotākās vietas, kur iemūžināt burvīgas atmiņas, kas kalpos mūžīgi!

Es vēlos, lai pāris nebaidītos sasmērēt kurpes vai kleitu, nebaidītos no mūsu zemes neparedzamajiem laikapstākļiem, īstenotu pārdrošus plānus (jo mazliet trakajiem pieder pasaule) un izbaudītu savu dienu, lai kāda tā būtu, jo tas rada patiesās emocijas. Esiet paši un nebaidieties pārkāpt pāri robežām, nebaidieties aizmirst nepamatotas tradīcijas! Veidojiet dienu tikai sev!

Tiekamies lielajā dienā! /Anda Upmale RIVERSIDE FILMS x PHOTOGRAPHY/

Lasi rakstu: KĀ IZVĒLĒTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU?

Lasi arī: PADOMI IZVĒLOTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU


KĀZU FOTOGRĀFI

Līgavām iesaka