DRINK & DRAW LATVIA

Kailu modeļu skicēšanas pasākumi brīvā un radošā atmosfērā
DRINK & DRAW LATVIA>

“Nav jāprot skicēt, lai to darītu” ir mūsu moto. Drink & Draw kopienas eksistē visā pasaulē un tām ir viens kopīgs mērķis – dalīties ar skicēšanas prieku.

Mūsu komanda pasākumus rīko jau vairāk kā divus gadus – sākot no nelieliem, privātiem skicēšanas pasākumiem un publiskiem pasākumiem bāros, līdz pat skicēšanas maratoniem 6-8h garumā, ar 60-70 dalībniekiem. Drink & Draw Latvia ir neparastu emociju kopiena, kurā pieņemts, ka skicēt un pozēt var jebkurš un, ka būt kailam nozīmē būt drosmīgam. Kopā mēs baudām skicēšanas procesu, pārvaram bailes no skicēšanas un to darām neakadēmiskā vidē.

Vīzija: Drink & Draw Latvia dod iespēju pieredzēt ko neikdienišķu un iedvesmot cilvēkus skicēt. Redzēt progresu skicēšanā gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Būt starp radošiem cilvēkiem un atklāt jaunu, ar mākslu saistītu pasauli.

 1. Drink & Draw Latvia skicēšanā var piedalīties jebkurš, pat tie, kuri uzskata, ka tiem “abas rokas ir kreisās”. Galvenais mērķis ir process un eksperimentēšana. Tā ir praktiska meditācija, kuras laikā var ļaut izpausties savam iekšējam bērnam.
 2. Viss skicēšanas pieredzei ir nodrošināts – dažāda veida papīri un skičmateriāli, pamatnes un klipši papīram, apgaismots modelis un pasākuma vadītājs, kurš sniegs ieskatu skicēšanas pasaulē.
 3. Mēs vienmēr esam ieinteresēti unikālas pieredzes radīšanā, tāpēc komanda personīgi izstrādā katru pasākuma konceptu atkarībā no klienta vēlmēm. Varam pielāgot uzstādījumu – modeļa izskatu, noformējumu konkrētai tēmai vai idejai.

Drink & Draw Latvia figūras skicēšana, kailfigūra, skice, zīmēšana , kursi, vecmeitu ballīte

Drink & Draw Latvia pasākuma norise:

 • Standarta pasākuma ilgums: 1,5-3 h;
 • Maksimālais dalībnieku skaits – 20 personas.;
 • Mēs cienām mūsu kailos modeļus un viņu drosmi, tāpēc fotogrāfēt un veikt video ierakstus skicēšanas laikā nedrīkst. Pasākuma vadītājs norādīs, kad drīkst fiksēt pasākumu (kad modelis neatrodas telpā);
 • Uz pasākumu nedrīkst ierasties alkohola reibumā. Drink & Draw Latvia komanda ir tiesīga atteikt pasakuma norisi, ja dalībnieki ir manāmi reibuši;
 • Pasākuma laikā ir atļauts lietot tikai vieglos alkoholiskos dzērienus (alus, vīns, sidrs, šampanietis);
 • Nav ieteicams gaišs apģērbs. Ja tāds paredzēts, par papildus samaksu varam noorganizēt priekšautus.

Pasākuma norises vieta var būt pie mums – Alberta ielas studijā, Rīgā vai arī klienta izvēlētā vietā.

Papildus pakalpojumi par atsevišķu samaksu:

 • Fotogrāfa pakalpojumi skicēšanas procesa fiksēšanai;
 • Welcome dzērieni – Mūrbūdu sidrs “Kailā patiesība” 330ml pudeles (Drink & Draw Latvia kopīgi radītais ābolu sidrs ar kazenēm un Early Gray tēju)

Klienta atsauksme:

“Organizējot savu pasākumu, vēlējos pārsteigt viesus ar ko oriģinālu, interesantu, kaut ko, kas pasākumu padara par notikumu ar pievienoto vērtību. Esmu par 100% apmierināta, ka, lai to īstenotu izvēlējos tieši Drink & Draw Latvia skicēšanas meistarklasi. Bija lieliska iespēja teju 2 h garumā baudīt pilnvērtīgu un kvalitatīvu māksliniecisku aktivitāti, kurā ar aizrautību un prieku piedalījās arī tie, kuriem skicēšana un viss ar to saistītais ir pilnīgi sveša pasaule. Nodarbības ievadā tika izsmeļoši pastāstīts par dažādajiem materiāliem, savukārt, nodarbības laikā bija iespējams to visu izmēģināt. Noteikti iesaku, ja gribas aizraujošā gaisotnē pavadīt laiku un iemācīties, ko jaunu.” /Monta/


VECMEITU UN VECPUIŠU BALLĪTES

Līgavām iesaka