FANTASTIC FOUR

mūzika visskaistākajiem mirkļiem
FANTASTIC FOUR>
Foto: JĀNIS ROMANOVSKIS
  • +371 26474924
    +371 2647****
    +371 26799057
    +371 2679****
Valodas:   LV    EN    RU

 

Fantastic Four ir Latvijas vadošo orķestru mūziķu stīgu kvartets ar desmit gadu pieredzi muzikālā noformējuma radīšanā, kāzu ceremonijās un svinībās.

 

Stīgu kvarteta skanējums ir daudzpusīgs – atbilstošs gan romantiski intīmas, gan eleganti svinīgas atmosfēras radīšanai. Jūsu iemīļotā dziesma vai pirmā deja var izskanēt unikālā, jums radītā interpretācijā, savukārt jūsu viesi izbaudīs neuzkrītošu, samtainu fona mūziku pie šampanieša glāzes vai mazu akustiskās mūzikas koncertu tieši jūsu svētkos.

Piedalāmies KĀZU CEREMONIJĀS visā Latvijas teritorijā. Baznīca vai upes krasts, priežu mežs vai skaista pļava… Individuāli pielāgojamies jūsu plānam! Iespējama unikālu aranžiju radīšana vai ceremonija ar jūsu izvēlēto mūziku. Piedāvājam arī fona mūziku viesu sagaidīšanai un jaunlaulāto sveikšanai. Light background – džeza standarti, viegla klasiskā mūzika, melodiska fona mūzika u.c.

Fona mūzika KĀZU SVINĪBĀM līdz pat trīs stundu garumam! Fantastic Four repertuārs veidots gadiem ilgi un pārbaudīts pieredzē – džeza standarti, itāļu kino mūzika, tango, latviešu kino mūzika, melodiska fona mūzika. Piedāvājam arī Pure Classics fona mūzikas programmu garumā līdz pusotrai stundai.

PRIEKŠNESUMS PĀRSTEIGUMS. Muzikālā dāvana dzimšanas dienā, romantisks pārsteigums bildinot vai pavadot vakaru divatā. Esam atvērti jūsu idejām!

PRIVĀTS KONCERTS. Kopš neseniem laikiem arī privāti koncerti kļuvuši īpaši populāri! Repertuārs pēc jūsu vēlmēm vai jau iepriekš sagatavotas programmas. Viendaļīgs koncerts – 15min līdz 1 stunda. Divdaļīgs koncerts 40min + 40min vai mazāk.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par katru no Fantastic Four dalībniekiem, par kvarteta pieredzi un muzikālajām gaitām – sīkāks info šeit.

 


KĀZU MŪZIKA

Līgavām iesaka