ILVA RIMICĀNE

Nepiespiesti un dzīvās krāsās
ILVA RIMICĀNE>
  • +371 29384981
    +371 2938****

Reportāžas stilā fotografēju elegantas, brīvas un netradicionālas kāzas dabā un pilsētvidē. Radu dabiskas fotogrāfijas, kas ļauj jums no jauna izdzīvot īpašo dienu, minūti pa minūtei.

Fotogrāfijās cenšos parādīt dabiskas emocijas un likt jaunajam pārim justies atbrīvoti pat tad, ja būšana kameras priekšā nav tā ierastākā nodarbe. Diena paskrien ātri, un ne vienmēr varam pagūt notvert katru niansi, tādēļ veltu uzmanību ne tikai pārim, bet arī viesiem, skatā no malas. Vienmēr esmu pieejama, lai sniegtu padomu un savu viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar dienas vizuālo noformējumu – sākot ar to, kurp doties pāra fotosesijā, līdz – kāds konfeti izskatās vislabāk.

Esmu ceļā starp mājām Latvijā, Zviedriju un Skotiju, kas iemācījis man plānot un pielāgoties dažādām kultūrām un vēlmēm, lai sasniegtu mērķi – iemūžināt tieši pārim svarīgo. Pārvaldu latviešu, angļu un krievu valodu un spēju sazināties arī zviedriski. Patīk vēl neizzinātas vietas, tādēļ esmu atvērta dažāda formāta un izmēra svētkiem.

Lasi rakstu: KĀ IZVĒLĒTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU?


KĀZU FOTOGRĀFI

Līgavām iesaka