KUK BUK

Izpildām visas jūsu gastronomiskās vēlmes
KUK BUK>

Izteiksmīgums, radošums un māksliniecisks pieskāriens – stāsts, kas veidojas kā recepte no krāšņas pavārgrāmatas vāka, līdz šefpavāra pieskatītam ēdienam zem viņa uzraudzītā katla vākam virtuvē. Tāds stāsts top restorānā Kuk Buk.

Pieticīgs un vienkāršs savos uzskatos ir Kuk Buk šefpavārs Andris Jugāns, viņš necenšas kādam izpatikt, vai ko pierādīt, taču viņa darbi runā paši par sevi. Viņa aizraušanās ar ēdiena gatavošanu ir eksperimenti ar vienkāršām lietām, no tām uzburot mākslinieciskas garšu kombinācijas. Andra viedoklis, runājot par izcilu restorānu: visam ir jābūt līdzsvarā, restorāna koncepcijā nevar būt neatrisinātu sīkumu, tos tāpat agrāk, vai vēlāk pamanīs. Gan restorāna dizains, gan apkalpošana, gan ēdiens- tam visam ir jābūt izcilam. Tikai tad var runāt par augsta līmeņa restorānu. Kā pāršķirstot jaunu lapaspusi krāšņā, ilustrētā grāmatā, priecējam acis ar skaistumu, tā arī Kuk Buk savus viesus priecē ar neierastiem, bet drosmīgiem un neparastiem ēdieniem.

Pieredzē ir bijuši dažāda veida banketi ārpus restorāna telpām sākot ar maziem banketiem jūsu mājas dārzā, beidzot ar lielām kāzām meža vidū. Ar individuālu pieeju katram viesim, izpildam visas jūsu gastronomiskās vēlmes. Jūsu īpašajos svētkos, mēs parūpēsimies par to, lai viss ir nevainojami!


BANKETI

Līgavām iesaka