RESTORĀNS NIKLĀVS

Baudi labu ēdienu un labu mākslu
RESTORĀNS NIKLĀVS>
Viesu skaits: 60
Guļvietu skaits: 130

Restorāna NIKLĀVS profesionālais personāls apkalpo gan savās telpās, gan piedāvā izbraukuma banketus, spējam plānot un nodrošināt pasākumus atbilstoši tematikai un budžetam. Mūsu lielākā vērtība ir profesionalitāte, pieredze un smaids jebkurā situācijā!

Restorāna gaišais un mājīgais interjers būs piemērots svinībām nelielā tuvinieku un draugu lokā, bet lielākam viesu skaitam līdz 60 personām, restorāns piedāvā arī banketu zāli un angļu stilā iekārtotu salonu.

Restorāns atrodas Vecrīgā, ēkā, kuras vārds saistīts ar 20. gadsimta latviešu gleznotāju Niklāvu Strunki. Tas arī iedvesmoja restorānam dot vārdu NIKLĀVS un interjerā iekļaut gan Niklāva Strunkes, gan citu tā laika latviešu modernistu darbus, dodot iespēju mūsu viesiem baudīt labu ēdienu un labu mākslu.

Mākslas tuvums iedvesmo arī mūsu pavārus, un pat vienkāršus latviešu ēdienus restorānā pasniedzam ar radošu izdomu. Latviešu tradicionālos ēdienus gatavojam ar īpašu prieku. Zemgales skābeņu zupa, ceptas siļķes fileja, putraimu asinsdesa, pelēkie zirņi jau kļuvuši par restorāna NIKLĀVS vizītkarti.


KĀZU SVINĪBU VIETAS

Līgavām iesaka