TWO WHEELS

Mājvieta ceļotājiem un romantiķiem
TWO WHEELS>
Viesu skaits: 70
Guļvietu skaits: 28

Two Wheels ir neliela, mājīga viesnīca klusā un zaļā Rīgas apkaimē – Āgenskalnā. Viesnīca iekārtota vairāk kā 100 gadu vecā, pilnībā atjaunotā koka namā. Tās interjerā esam saglabājuši mājīgo un vēsturisko koka namiņa atmosfēru, savienojot to ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.

Piedāvājam 10 komfortablus un labiekārtotus numuriņus, kopumā nodrošinot nakšņošanas iespējas līdz 30 personām. Īpaši lepojamies ar mūsu jaunlaulāto numuru, kas ieturēts austrumnieciskās noskaņās.

Viesnīcā iekārtotais krodziņš piedāvā mājīgu vietu jūsu svinībām. Iekštelpās iespējams organizēt ballīti līdz 30 personām, bet plašākam pasākumam vasaras sezonā, piedāvājam kādu no mūsu romantiskajām terasēm ābeļdārzā vai uz jumta, kā arī iekšpagalmu ar nojumi, kur svinības iespējamas lielākam skaitam cilvēku. Krodziņa šefpavārs labprāt parūpēsies par jūsu svinību mielastu un brīnumgardu kūku! Kā arī varam nodrošināt visa pasākuma kopēju noorganizēšanu, sākot no dekorācijām, beidzot ar vakara vadīšanu.

Īpaši esam padomājuši par jaunlaulāto atpūtu, piedāvājot romantisku nakšņošanu dzīves skaistākajā naktī. Piedāvājumā ietilpst romantiska atmosfēra numuriņā, augļu plate un dzirkstošais vīns. Modināsim jaunlaulātos ar brokastīm gultā un nodrošināsim vēlo izrakstīšanos.

Two Wheels – tā ir mājvieta ceļotājiem, romantiķiem un visiem, kas mīl izbaudīt īpašu atmosfēru.

Līgavām iesaka