VIENĪGI JUMS

Izbraukuma restorāns
VIENĪGI JUMS>
  • +37129435189
    +3712943****

 

  • Izbraukuma ēdināšanas pakalpojumi līdz 600 personām;
  • Priedes krogā uzņemam viesus līdz 120 personām;
  • Pasākumu organizēšana no A līdz Z – idejas izstrāde, noformējums, ēdināšanas pakalpojumi, tehnikais nodrošinājums, fotogrāfa pakalpojumi u.c.

VIENĪGI JUMS mašīna izveidota kā virtuve, darbam jebkuros apstākļos. Virtuve aprīkota ar klimata kontroles sistēmu, tīrā un netīrā ūdens tilpnēm, gāzes padevi, autonomo strāvas ģeneratoru, nepieciešamajām tehnoloģiskajām iekārtām un inventāru kvalitatīvai ēdienu sagatavošanai un pasniegšanai jebkurā vietā.

Automobili var izmantot atsevišķi kā darba virtuvi, ko var savienot ar esošām telpām – kultūras nams, viesu nams, kā arī savienojot ar nojumēm, izveidojot autonomu ēdināšanas zonu, aptuveni 100 – 250 personām. Tāpat automobilis var tikt izmantots izbraukumam tirdzniecības formātā. Mašīnas ārpusē tiek uzstādītas nojumes 3m platumā un 14m garumā. Ja nepieciešams, papildus iespējams īrēt arī lielākas nojumes un noorganizēt ēdināšanu līdz 600 personām. Varam nodrošināt restorāna servisu jebkurā klientam ērtā vietā. Apkalpošanu var noorganizēt gan furšeta veidā, gan izvērstā veidā, ar porcelāna traukiem, profesionālu apkalpošanu.

Izbraukuma pasākumos piedāvājam arī ēdienu gatavošanu uz atklātas uguns, tai skaitā, cepta vesela cūka, cepts jērs, cepta laša fileja uz uguns u.c.

Priedes krogā piedāvājam latviskas kāzas ar senām un ne tik senām tradīcijām, maizes cepšanu malkas krāsnī, piena programmu: piena seperēšana, sviesta kulšana, siera gatavošana, malkas krāsnī gatavotus ēdienus, tai skaitā, cepta vesela cūka u.c.

Vairāk info arī: VIENĪGI JUMS


BANKETI

Līgavām iesaka