Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

RADOŠĀ APVIENĪBA ŠARMANTS

RADOŠĀ APVIENĪBA ŠARMANTS

5 gadus ar mums

+371 29572471

www.sarmants.com

LV, EN, RU

Sazināties ar RADOŠĀ APVIENĪBA ŠARMANTS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


RADOšĀ APVIENĪBA šARMANTS darbojas izklaides industrijas nozarē jau vairākus gadus, piedāvājot kāzu, privātu un korporatīvu pasākumu organizēšanu, producēšanu, vizuālos noformējumus, floristikas un inventāra nomas pakalpojumus.

Ar inovatīvu skatu un milzu atbildību pret katru detaļu, Radošā Apvienība šarmants dodas pa šo radošo ceļu, piepildot sapņus, uzburot atmiņas un piedāvājot ne tikai brīnišķīgu augstas klases servisu, bet arī patīkamu pēcgaršu pēc katras sadarbības.

Radošās Apvienības dibinātājs - Ritvars Embrekts


Pasākuma veids / stils

Piedāvājam visdažādākos stilus - sākot ar bohēmisku romanci, beidzot ar greznām glamūrīgām ballītēm. Stils tiek pielāgots pēc klienta vēlmēm.


Citi organizatoriski pasākumi

Kāzas, saderināšanās, vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes, dzimšanas dienas, korporatīvi pasākumi, publiski pilsētas pasākumi, atklāšanas, privāti pasākumi.


Papildus pakalpojumi

Pasākumu organizēšana, producēšana, koordinēšana, programmas un scenārija izstrāde, vizuālais noformējums, floristika, inventāra noma - apskatāma mūsu mājaslapā zem sadaļas noma.


Lasi arī: KĀZU BUDŽETA PLĀNOšANA UN PRIORITĀšU IZVIRZĪšANA
Lasi arī: KĀDĒĻ NEPIECIEšAMS KĀZU ORGANIZATORS?


KĀZU RĪKOTĀJI