Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar RADOŠĀ APVIENĪBA ŠARMANTS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Radošā apvienība ŠARMANTS darbojas izklaides industrijas nozarē jau 10 gadus, piedāvājot kāzu, privātu, korporatīvu un publisku pasākumu organizēšanu, producēšanu, vizuālos noformējumus, floristikas un inventāra nomas pakalpojumus.

Esam radījuši mīlestības svētkus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām – Spānijā, Itālijā un arī tuvajās kaimiņvalstīs. Uzņēmums ieguvis arī Latvijas pasākumu producentu asociācijas Izcilības balvu par Labāko B2B pasākumu.

Ar inovatīvu skatu un milzu atbildību pret katru detaļu, Radošā Apvienība Šarmants dodas pa šo radošo ceļu, piepildot sapņus, uzburot atmiņas un piedāvājot ne tikai brīnišķīgu augstas klases servisu, bet arī patīkamu pēcgaršu pēc katras sadarbības. Kāzu plānošana nav tikai mūsu darbs, tā ir kaislība, kur radošais lidojums satiek līdz niansēm pārdomātu menedžmentu.

Kāzu plānošanas process ir tikpat nozīmīgs kā pati kāzu diena – jo precīzāka sagatavošanās, jo mierpilnāki un baudāmāki ir svētki, tāpēc man ir ļoti svarīgi, lai mūsu sadarbība ar jauno pāri ir viegla un harmoniska, un tās laikā dzimst uzticēšanās un patiesa draudzība.

Radošās Apvienības dibinātājs - Ritvars Embrekts.


Piedāvātie pakalpojumi

Pasākumu organizēšana, producēšana, koordinēšana, programmas un scenārija izstrāde, vizuālais noformējums, floristika, scenogrāfija, video animāciju izveide, inventāra noma. Piedāvājam gan pilna, gan daļēja servisa kāzu organizēšanu, iesaistot jūs kāzu plānošanas procesā tik, cik paši vēlaties. Pievēršam uzmanību katrai niansei, neatkarīgi no tā, cik lielas un kāda formāta svinības izvēlaties. Katrs notikums tiek personalizēts, ņemot vērā klienta vēlmes un budžetu un liekot lietā mūsu pieredzi un zināšanas.


Lasi vairāk

Kāzu budžeta plānošana un prioritāšu izvirzīšana
Kādēļ nepieciešams kāzu organizators?