Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar LOVE LETTERS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Love letters - uzņēmums, kas jau padsmit gadus dekorē lielus un mazus pasākumus, kā arī kāzas un korporatīvus pasākumus.

Dekorējot pasākumus un visā projekta vadības gaitā, mēs spējam izbaudīt procesu, jo mums ir tā iespēja redzēt, ka mūsu darba rezultātā tukša telpa kļūst par klienta vēlmju un sapņu piepildījumu.

Dekorācijas rada atmosfēru. Bieži vien to nozīmi var novērtēt tikai pēc aizritējušām dzīrēm, kur tieši noformējums bieži vien nodod vēstījumu apmeklētājiem.

Mūsuprāt, detaļām ir liela nozīme jebkurā dizainā, pat, ja pasākuma dekorācijas ir ļoti askētiskas, konkrētu rekvizītu, ziedu un krāsu salikumi padarīs vidi īpašu un iezīmēs konkrētu raksturu.

Mums patīk izaicinājumi un stilu dažādība, tieši dažādi izpildījumi un ļoti atšķirīgie projekti dod iespēju pilnveidoties un neļauj ne mirkli sajust darba rutīnu. Nekad nevienā pasākumā nekopējam iepriekš radīto, mums nav divas reizes vienādi dekorēts galds, foto stūris vai viss pasākuma koncepts.


Skati videointerviju

INSTAGRAM LIVE saruna ar LOVE LETTERS | DAGNIJA GAILE

Lasi vairāk

Dekorēšanas tendence kāzās - paklāji

TOP kāzu aksesuāri šajā sezonā

Kāzu ielūgumu tendences

Kāzu tendences, ko atstāt un ko kurām atteikties 2020. gadā

Rožu kāzas ar dejām līdz saullēktam