1 gadus ar mums

MĀRCIENAS MUIŽA

„Lejas patmalnieki” , Mārcienas pagasts, Madonas novads, LV-4852

+371 26 335 000

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu MĀRCIENAS MUIŽA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Ligavam.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Reiz Mārcienas Muižā, tad lai arī skaistums, greznība, bet pāri visam – muižas personāla atbildība un kvalitāte. Jūsu kāzas mums būs kā pirmās un vissvarīgākās. Ticiet, mēs protam būt atbildīgi par jūsu svētkiem no pirmās tikšanās dienas un mēs jūsu kāzu dienu padarīsim par neaizmirstamu!


Rezervācija

Rezervācija jāveic ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms, līdz pakalpojuma sniegšanas dienai.


Viesu skaits

Maksimālais viesu skaits svinību zālē – 100 personas.


Pakalpojumi

Jūsu īpašajai dienai piedāvājam plašo banketu zāli, kura ir aprīkota ar nolaižamu video ekrānu, projektoru, mikrafonu un skandām, krēslu pārvalku īri, ēdināšanas pakalpojumus, ceremonijas vietu ar krēsliem, apkalpojošo personālu, izmitināšanas pakalpojumus ar cenā iekļautām brokastīm, izjādes ar zirgu, SPA procedūras, SPA kompleksa apmeklējumu, velosipēdu nomu, lauku pirts un pirtnieka pakalpojumus, izbraucienu ar airu laivu, brīvi pieejams bērnu rotaļu laukums, pastaigu taka uz 4 avotiem un terēzes priedi, kroketa laukums, pieldvietas pie ezera, SUP dēļu noma u.c.

marcienas muiza
Foto: MIKS ŠĒLS

Ēdināšana

Kopā ar jauno pāri ļaujamies brīvi lidot realizējamā fantāzijā, uzticoties muižas personāla atbildībai un profesionalitātei. Piedāvājam pilnu ēdināšanas pakalpojumu – uzkodas, starterus, pamatēdienus, desertus. Piedāvājam gan latviešu virtuvi, sadarbojoties ar vietējiem produktu ražotājiem, gan internacionālu virtuvi. Pieejamas arī bērnu, vegānu un veģetāriešu ēdienkartes. Uzklausīsim katru jūsu vēlmi!


Cenas

Pakalpojuma cena atkarīga no sezonas, klienta vēlmēm un vajadzībām. Pamata cenu veido – darba diena, nedēļas nogale un viesu skaits.


Vieta skaistām fotogrāfijām

Muižas greznais interjers, Muižas parks ar skaistām dabas ainavām, īpašie dizaina LUX numuri un bibliotēka.


KĀZU SVINĪBU VIETASCiti pakalpojumu sniedzēji