Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Svētku telpa

Svētku telpa "Putukrējums"

1 gadus ar mums

Rīgas iela 2a, Piņķi, Mārupes novads

+371 20205440 +371 26390424

www.putukrejums.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Svētku telpa "Putukrējums"


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


“Putukrējums” telpas ir lieliski piemērotas tam, lai visu vecumu apmeklētāji justos ērti un bezrūpīgi.

Mūsu mājīgajās un ērtajās telpās pavadīsi jautrus un neaizmirstamus brīžus, piedzīvojot svētku burvību kopā ar mīļajiem! Gan lieli, gan mazi šeit jutīsies  īpaši un gaidīti. Mazos ķiparus sagaidīs daudz jaunu mantiņu un spēļu, kas liks tiem aizrautībā un priekā spēlēties, bet pieaugušos - daudz sirsnīgu sarunu un kopā būšanas. Pie mums ikkatrs brīdis ir svētki. 

"Putukrējums" komanda parūpēsies, lai svētki būtu skaisti noformēti un izdekorēti, lai netrūktu kafijas, tējas vai ūdens, būtu visi trauki kā ēšanai, tā servēšanai, kā arī esam padomājušas par līdzi dodamajiem kūku trauciņiem. Pie mums ir viss, kas nepieciešams jūsu svētkiem!  Mēs vēlamies, lai jūsu īpašie svētki būtu piepildīti ar mīlestību, prieku un sirsnību, un lai kopā pavadītais laiks paliek siltās atmiņās.


Piedāvājumā ietilpst: 

  • plašas 120+ m2 atpūtas un svinību telpas, kurās aizraujoši laiku pavadīs līdz 15 bērniem, bet pārējās telpas ar lielāko prieku uzņems bērnu vecākus un viesus, kopā līdz 35 viesiem.
  • spēļu istaba bērniem,
  • plaša telpa bērnu svētku galdam, foto stūrītim un citām aktivitātēm,
  • lielisku atpūtas telpu vecākiem, virtuvi,
  • pieejama bezmaksas stāvvieta,
  • rotaļu stūrītis pašiem mazākajiem “Putukrējuma” ciemiņiem un pārtinamais galds viņu aprūpei. 

Papildus piedāvājumi

Piedāvājam pasākumu dekorēšanu, balonu dekorācijas, hēlija balonus,  meistarklases  gan mūsu telpās, gan izbraukumā un mazo pankūciņu cepšanu. Iespēja iegādāties arī dāvanu karti, pieejamas atlaides ar "Goda ģimenes" karti.

Telpas lieliski piemērotas arī vecmeitu ballītēm, "baby shower party", "gender reveal party", pieaugušo meistarklasēm, pieaugušo dzimšanas dienām un citiem svētkiem vai notikumiem.

Ikviens ir mīļi gaidīts “Putukrējumā”, kur valda līksmība, smiekli un nepiespiesta atmosfēra  - pēc apciemojuma dzīve šķitīs saldāka un gaisīgāka!

Piešķir desertu savai ikdienai!