Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mana Terapijas Grāmata

Mana Terapijas Grāmata

2 gadus ar mums

+371 20006690

manaterapijasgramata.lv

LV

Sazināties ar Mana Terapijas Grāmata


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mana Terapijas Grāmata ir lielisks palīgrīks, kas tev palīdzēs ikdienā saskatīt labo un būt pateicīgam par to, kas tev ir dots.

Tāpat kā savas dzīves, arī šīs grāmatas autors esi tu pats. šajā grāmatā tu katru dienu varēsi ierakstīt par ko esi pateicīgs/a, kādu skaistu vai interesantu notikumu, kas tajā dienā ir noticis, kā arī veikt pašrefleksiju, pierakstot to, kas tev ir atņēmis spēkus un iespējas, kā to varētu mainīt rīt. šī grāmata aicinās tevi uzņemties atbildību par savām izvēlēm un palīdzēs būt klātesošam savā dzīvē, kā arī novērtēt mazās lietas, kas padara to skaistu.


Par grāmatu:

  • 216 lpp
  • 160 lpp - ikdienas pateicībām un refleksijām
  • Auduma vāks ar dobspiedes logo
  • Ražots Latvijā

Lai gan sevis izzināšanas ceļš ne vienmēr būs viegls, tas noteikti būs tā vērts. Katru dienu atrast laiku sev mūsdienu aizņemtajā dzīves ritmā var būt izaicinājums. Tāpēc grāmata ir veidota tā, lai 10 minūšu laikā tu spētu atskatīties uz savu dienu un, atbildot uz jautājumiem tajā, spētu izprast savas vajadzības un iekšējās sajūtas.


Mana Terapijas Grāmata ir lielisks sabiedrotais, ja vēlies uzlabot savas dzīves kvalitāti, novērtēt mazās ikdienas lietas, kas padara tavu dzīvi skaistu un veikt nelielas pašrefleksijas, lai novērtētu to, kā tu šodien jūties. Tā būs lieliska dāvana kādam, kas rūpējas par savu labklājību un ir ieinteresēts savā iekšējā izaugsmē. 


Lasi vairāk

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem